Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik mocno popłynął? Mówi o UFO, widzowie zalewają komentarzami
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 25.05.2023 08:07

"Chłopaki do wzięcia". Uczestnik mocno popłynął? Mówi o UFO, widzowie zalewają komentarzami

Chłopaki do wzięcia UFO
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”, Canva/enot-poloskun, Getty Images Signature

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością, a fani chętnie śledzą losy jego barwnych bohaterów. Co pewien czas w show Polsatu pojawia się nowy uczestnik. Ostatnio na facebookowym profilu produkcji pokazano mężczyznę, który podzielił się z widzami zaskakującymi wnioskami. 

– Szukam kobiety, żeby się czasami coś odezwać, coś wspólnie porozmawiać, przytulić się – zaczął swoją wypowiedź. 

„Chłopaki do wzięcia” – zaskakujące słowa nowego uczestnika

Nowy uczestnik zdradził, że dla niego nie ma znaczenia, w co będzie wierzyć jego potencjalna partnerka. Jak wyjaśnił, on sam nie wierzy w Boga, a w UFO. 

– Te budynki, w Anglii te kamienne kręgi, przecież to nie zrobił Bóg, tylko UFO. No, ja pracowałem na budowie i wiem, że do tej pory jest niemożliwe, żeby takie technologie zrobić w tych czasach akurat z takim sprzętem, jak kiedyś tysiące lat temu zrobili – przedstawił swoje argumenty. 

W dalszej części swojej wypowiedzi nowy „Chłopak do wzięcia” wyjaśnił, że przede wszystkim zależy mu na tym, by mieć z kim porozmawiać i mieć się do kogo przytulić. Od swojej partnerki nie wymaga zbyt wiele, a także zapewnia, że chętnie będzie dzielił się z nią domowymi obowiązkami. 

Upiorne, co dzieje się na toruńskim osiedlu. Na śmietnik trafiło łóżko po zmarłym. Wtedy się zaczęło

„Chłopaki do wzięcia” – nowego kawalera zalała fala krytyki

W komentarzach pod filmikiem nie brak krytycznych komentarzy. Często odnoszą się one do wiary w UFO nowego „Chłopaka do wzięcia”, ale pojawiają się również takie negatywnie wyrażające się o jego wyglądzie.

– To UFO Cię zostawiło.

– Niezłe UFO to z ciebie, dziadek.

– Wszyscy mają bekę, bo gościu wygląda jak wygląda, ale jakby te same słowa wypowiadał ze sceny kolejny pseudokołcz na spotkaniu 4 klocki za bilet, to każdy by cmokał z zachwytu nad jego przenikliwością.

– Jak to mówią każdy głupi ma swój rozum – czytamy. 

„Chłopaki do wzięcia” – część z internatów stanęła w obronie nowego uczestnika

Nie wszyscy komentujący stawiają jednak krzyżyk na nowym „Chłopaku do wzięcia”. Wśród wypowiedzi można znaleźć takie, które wskazują, że gdyby mężczyzna trochę o siebie zadbał, mógłby nie być takim najgorszym kawalerem, szczególnie w porównaniu z innymi bohaterami programu.

– Ale przynajmniej ma szacunek do kobiet, a cała reszta co mnie obchodzi co on myśli na temat UFO, każdy ma swoje zdanie.

– Trochę musisz się ogarnąć i na pewno znajdziesz kobietę.

– Co jak co, ale on chociaż ma ogarnięte wokół chaty, i widać, że lubi starożytnych kosmitów oglądać – czytamy w komentarzach.