Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Chłopaki do wzięcia. Zapytali go, czy jest szczęśliwy. Jarek rok po ślubie ujawnił, jak naprawdę wyglądają jego relacje z żoną
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 16:29

Chłopaki do wzięcia. Zapytali go, czy jest szczęśliwy. Jarek rok po ślubie ujawnił, jak naprawdę wyglądają jego relacje z żoną

Jarek Mergner
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Przez lata na oczach całej Polski mężczyzna szukał tej jedynej. Wreszcie udało mu się ją znaleźć pod postacią skromnej Gosi, z którą się ożenił. Jak im się żyje?

W ostatnim odcinku mężczyzna podsumował decyzję o ożenku. Opowiedział też o swoich planach na przyszłość.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek jest zadowolony z małżeństwa?

Jarek prężnie działa w sieci, rozwijając swój kanał w serwisie YouTube. Tam jednak próżno szukać jego żony i z tego względu internauci zaczęli spekulować, że para szybko się rozstała. Sam mężczyzna dementował te wieści. Najnowsze odcinki “Chłopaków do wzięcia” tylko potwierdzają jego wersję.

Te pokazują bowiem Gosię i Jarka, którzy wspominają swój ślub sprzed ponad roku. Widać, że zdjęcia z tamtego wydarzenia wywołują na ich twarzach szerokie uśmiechy. 

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

"Chłopaki do wzięcia": Jarek o małżeństwie z Gosią

Jarek jest człowiekiem raczej małomównym, który nie szarżuje ze słowami. Można było się więc spodziewać, że nie będzie specjalnie poetycko opisywał relacji z Gosią. Niemniej, po prostu widać po nim, że ten związek dobrze na niego działa.

- Jestem zadowolony, że jestem z Gosią i wszystko jest okej — skwitował krótko Mergner.

W podobnym tonie o małżeństwie wypowiadała się także jego żona. Ta stwierdziła, że Jarek jest człowiekiem bardzo spokojnym i miłym, dlatego dobrze się przy nim czuje.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek o planach na przyszłość

Nic nie wskazuje więc na to, by Jarek miał się rozstawać Gosią, nawet jeśli życzą mu tego internetowi hejterzy. Mało tego, mężczyzna snuje plany wspólnego życia w innym miejscu. Przyznał bowiem, że to już dla niego nie te czasy, by mieszkać w bloku.

Marzy mu się domek jednorodzinny z ogrodem, w którym zmieściłby się grill czy rozkładany basen. Jak przyznaje, nie potrzebuje przesadnych luksusów. Wie jednak, że nawet skromny domek nie będzie tani. 

- Wiadomo, to jest drogie. Ale ja trzymam rękę na pulsie, ja to kupię — mówił pewny siebie Jarek.

Zobacz post: