Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Odkopali ciało martwej 9-latki. Pod zwłokami znaleziono nieprawdopodobną rzecz, nie mogli uwierzyć własnym oczom
Angelika Bielska
Angelika Bielska 26.06.2020 11:41

Odkopali ciało martwej 9-latki. Pod zwłokami znaleziono nieprawdopodobną rzecz, nie mogli uwierzyć własnym oczom

ciało
Fot. Denniz Futalan, Pexels

Ciało 9-letniej dziewczynki zostało odkopane przez strażaków. Niestety nie udało się jej uratować. Jednak to, co zobaczyli pod jej zwłokami, wstrząsnęło wszystkimi strażakami, uczestniczącymi w akcji. Historia jest naprawdę wzruszająca i chwyta za serce.

Sytuacja miała miejsce latem w 2016 roku, we Włoszech. To właśnie tam doszło do tragicznego trzęsienia ziemi, które zrujnowało miejscowość Pescara del Tronto. Trzęsienie ziemi zabrało ze sobą sporą liczbę ofiar – w tym 9-latkę.

Ciało dziewczynki odnalezione

Informacje o ofiarach trzęsienia ziemi we Włoszech wstrząsnęły całym światem. Wśród nich była dziewczynka wraz z siostrą, które początkowo zostały uznane za zaginione, na skutek tragedii we Włoszech.

Strażakom udało się jednak odnaleźć ciało 9-letniej Giulii Renaldo. Dziewczynka niestety była martwa, jednak to, co funkcjonariusze zobaczyli pod jej zwłokami, odebrało im mowę. Pod ciałem leżała malutka Giorgi Renaldo, 4-letnia siostra zmarłej. Giulia słoniła siostrę swoim ciałem, dzięki czemu Giorgia przeżyła.

  1. Lewandowscy witają na świecie kolejnego członka rodziny. Pięknie?
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Trwa walka o życie. Łukasz Szumowski podał porażające informacje

Ciało Giuli ujawniło prawdę

Strażacy byli naprawdę wzruszeni tym, co zobaczyli. Jeden z nich, aż do tego stopnia, że postanowił napisać list do zmarłej dziewczynki.

Bardzo Cię przepraszam, że przybyliśmy za późno, gdy już nie oddychałaś. Chcę, abyś wiedziała, że robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby Cię uratować. Kiedy będę znowu w swoim domu w l’Aquila, będę wiedział, że jest anioł, który spogląda na mnie z nieba… – napisał wzruszony strażak.

List włożył do trumny dziewczynki, który miał być jej ostatnim pożegnaniem. Ta historia wzrusza do łez…

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ciało

List od strażaka był naprawdę wzruszający.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Prezydent Sopotu nie wytrzymał. Mówi o turystach ze Śląska
  3. Niewyobrażalna tragedia, matka i dwójka dzieci zginęły na oczach rodziny. Zawalił się na nie budynek, porażające informacje z Włoch
  4. Załamana Ewa Wachowicz przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda prosi internautów o wsparcie, padła ofiarą oszustwa
  5. Patryk Vega będzie miał kłopoty? Do sieci wyciekło tajne nagranie, „Igrasz z ogniem”
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: lolmania.pl