Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Królowa Elżbieta zareagowała na ciążę Meghan Markle. Opublikowane oświadczenie wywołało wielkie poruszenie
Karol Osiński
Karol Osiński 15.02.2021 14:01

Królowa Elżbieta zareagowała na ciążę Meghan Markle. Opublikowane oświadczenie wywołało wielkie poruszenie

Ciąża
fot. Rex Features/EAST NEWS

Ciąża Meghan Markle wywołała prawdziwą sensację na całym świecie. Zaraz po ogłoszeniu tej radosnej nowiny światowe media zaczęły szeroko rozpisywać się na ten temat. Teraz oficjalne oświadczenie wydała Królowa Elżbieta II, która za pośrednictwem rzecznika pałacu Buckingham wyraziła swoją radość.

Rodzina królewska po raz kolejny się powiększy. Tym razem za sprawą Księcia Harry’ego i Meghan Markle, której ciąża jest jedną z najwspanialszych nowin w ostatnim czasie. Gratulacje dla zamieszkujących Kalifornię krewnych Królowej Elżbiety II napływają z całego świata.

Meghan Markle: ciąża

W walentynki do mediów trafiła informacja, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Ta wspaniała wiadomość, wywołała wszechobecną radość, szczególnie że niedawno media rozpisywały się o tym, iż związek księcia i księżnej może się rozpaść.

To kolejny komunikat o powiększeniu rodziny królewskiej w ostatnim czasie. Kilka dni temu świat przywitał syna księżnej Eugenii i Jacka Brooksbanka.

Królowa Elżbieta II wyraża swoje wielkie szczęście faktem, że jej rodzina staje się coraz większa. Nie zrobiła tego jednak osobiście, a za pośrednictwem rzecznika pałacu Buckingham. Do przyszłych rodziców wystosowano specjalne oświadczenie. Królowa, jej synowie oraz wnukowie są bardzo szczęśliwi, że na świat przyjdzie kolejny członek ich rodziny.

Jej Wysokość, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina są zachwyceni i życzą im wszystkiego najlepszego – czytamy w oświadczeniu.

Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka

Warto przypomnieć, że Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami w maju 2019 roku. Wówczas na świat przyszedł ich syn Archie Harrison. Niedługo po tym, jak para wystąpiła z dworu Królewskiego, zaczęli starać się o drugie dziecko. Niestety kilka miesięcy później Meghan Markle poroniła, o czym opowiedziała w tekście dla New York Times.

Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z Archiem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosną melodię całkowicie kontrastującą z moim poczuciem, że coś jest nie tak […] Kiedy ściskałam moje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie – pisała wówczas Meghan Markle.

Dlatego też wiadomość o kolejnej ciąży małżonki księcia Harry’ego wywołała prawdziwą sensację w mediach na całym świecie. Jako pierwszy informację tę przekazał rzecznik pary dla magazynu People. Wcześniej zaś na Twitterze ukazało się zdjęcie, na którym księżna pokazuje swój duży ciążowy brzuszek.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę Harry i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – czytamy w People.

Mamy nadzieję, że dziecko przyjdzie na świat silne i zdrowe.

Zobacz zdjęcie:

News from Harry and Meghan.
Baby number 2 is on the way ???? pic.twitter.com/aETDcOW8oh

— Chris Ship (@chrisshipitv) February 14, 2021

Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl