Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
Karina Sulich
Karina Sulich 21.07.2020 20:20

Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot

kot
Fot. pexels.com/Pixabay

Ciąża to dla wielu najszczęśliwszy okres w życiu, co jednak jeżeli nie jest planowana lub jeżeli przyczynił się do niej nasz pupil? Jak się okazuje, w planach tej rodziny postanowił nieco zamieszać pewien mruczek. Kiedy kobieta spojrzała na test ciążowy, nie miała już żadnych wątpliwości. – Przez kota moja żona jest w ciąży – napisał w serwisie Reddit zszokowany mąż, który przeoczył jedną, bardzo ważną rzecz.

Mówi się, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak jak kot mógł przyczynić się do powiększenia tej rodziny? Mimo że małżeństwo chciało jeszcze poczekać z wydaniem na świat kolejnego dziecka, pupil miał wobec nich zupełnie inne plany. Ciąża wszystkich zaskoczyła.

Nieplanowana ciąża

Pierwsza ciąża kobiety, szczególnie w ostatnich trymestrach, okazała się niezwykle ciężka, a synek przyszedł na świat o dwa miesiące za wcześnie, dlatego też małżeństwo zadecydowało o wstrzymaniu się z dalszym powiększeniem rodziny. Jednak nie wszystko można zaplanować.

Mimo stosowanej antykoncepcji najpierw hormonalnej, a następnie, z powodów zdrowotnych, mechanicznej, małżeństwo właśnie spodziewa się przyjścia na świat drugiego dziecka. Jakim cudem? Jak się okazuje, wszystkiemu winny jest… kot i niedopatrzenie męża.

  1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic
  2. Myślała, że przygarnęła zwykłego kota. Prawda zwaliła ją z nóg
  3. Tragedia samotnej matki z programu „Nasz nowy dom”. Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny

Kot zapłodnił moją żonę

– Kot zapłodnił moją żonę – napisał jeden z użytkowników platformy Reddit. Jak? Okazuje się, że pupil tej pary był niezwykle niesforny, a zostawiony sam w domu urządzał w nim istny armagedon. Pewnego dnia mężczyzna zastał w łazience otwartą szufladę, w której trzymał prezerwatywy, a jego oczom ujrzały się podarte waciki, patyczki do uszu oraz pudełko po kondomach.

Kiedy nadszedł wieczór, para pozwoliła sobie na nieco miłosnych uniesień, a mężczyzna użył prezerwatywy, którą tego samego dnia chował do pudełka, do którego dobrał się sprytny kot. Po kilku tygodniach wynik testu nie kłamał – kobieta była w kolejnej ciąży. Wtedy właśnie mąż odkrył, że wszystkie prezerwatywy miały na sobie ślady po zadrapaniach i pogryzieniach. Oczywiście, choć ciąża nie była planowana, małżeństwo nie posiada się ze szczęścia.

Nie mogę się doczekać, aby pewnego dnia wyjaśnić mojemu synowi lub córce, że zawdzięczają swoje istnienie kotu! – napisał na koniec rozemocjonowany mężczyzna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Kiedy kobieta spojrzała na test, nie wierzyła własnym oczom.

ciąża

Jak się okazało, ciąża była po części sprawką kota, który postanowił uszkodzić prezerwatywy.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Dramatyczne doniesienia o mistrzu olimpijskim. Poszedł do lasu na grzyby, zrozpaczona rodzina wezwała pomoc
 2. Nie ma szybszego testu osobowości. Zwierzę, które zobaczyłeś jako pierwsze, mówi wszystko o Twoim charakterze
 3. Labrador zaczął kopać w ogródku. Kiedy właściciel zobaczył, co znalazł, zamurowało go
 4. GIS pilnie ostrzega. ”Doprowadzają do zmian przypominających nowotwór”
 5. Chciała dać synowi ważną lekcję. Po wszystkim zadzwonił na policję, siostra pokazała nagranie
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

źródło: Reddit