Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Cichopek i Kurzajewski dali się ponieść w Zakopanem. Piękne, rodzinne zdjęcia. "Petarda chyba eksploduje"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2023 11:04

Cichopek i Kurzajewski dali się ponieść w Zakopanem. Piękne, rodzinne zdjęcia. "Petarda chyba eksploduje"

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. Instagram/@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywają obecnie na zasłużonych wakacjach w polskich górach. Na profilu aktorki pojawiło się kilka rodzinnych zdjęć z Zakopanego. Fani są zachwyceni.

Prowadzący program “Pytanie na śniadanie” pochwalili się kilkoma wspólnymi fotografiami ze wspólnego wyjazdu. Razem z nimi w stolicy polskich Tatr odpoczywają również dzieci aktorki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na wspólne wakacje

Związek prowadzących show “Pytanie na śniadanie” od początku budzi zainteresowanie wszystkich internautów. Z pomocą przychodzi im sama Katarzyna Cichopek, która z chęcią publikuje wiele treści w swoich social mediach i opowiada o tym, jak wygląda jej życie osobiste.

Tym razem zakochani wybrali się na wspólne wakacje do Zakopanego. Na profilu aktorki znanej z serialu “M jak miłość” pojawiło się mnóstw wspólnych zdjęć, na których z uśmiechem pozuje u boku Macieja Kurzajewskiego.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają w Zakopanem

Okazało się, że zakochani na wspólną rodzinną podróż wybrali polskie góry i właśnie spędzają kilka miłych wolnych chwil w Zakopanem. Co więcej, w wyprawie towarzyszą im również dzieci aktorki - syn Adam oraz córeczka Helenka. 

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że bardzo cieszy się ze wspólnego urlopu i co jakiś czas zamieszcza kolejne zdjęcia z całą rodziną. Na jednym z nich pozuje na tle górskiego krajobrazu u boku Macieja Kurzajewskiego, a na innych wraz z dziećmi korzysta z dobrodziejstw hotelu i pływa w basenie z widokiem na Tatry.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski krytykowani przez fanów

Pod postami aktorki można znaleźć mnóstwo skrajnych komentarzy internautów. Podczas gdy jedni cieszą się jej szczęściem i życzą jej samych sukcesów, inni nie są zachwyceni tym, jak prowadzący “Pytania na śniadanie” chwalą się swoim urlopem.

Niektórzy sugerują nawet, że radość prezenterów Telewizji Polskiej jest powierzchowna, bo w rzeczywistości martwią się oni problemami rodzinnymi związanymi z byłymi partnerami.

-Czy na pewno spokój i harmonia? A w głowach pozwy i pozwy......

-Harmonia.... 2 rozbite rodziny....

-Petarda chyba eksploduje, wyglądacie super

-Cudnie wyglądacie razem miłego pobytu - takie komentarze można znaleźc na Instagramie Katarzyny Cichopek.

Zobacz post:

Katarzyna Cichopek komentarze.jpg
fot. Instagram/@katarzynacichopek