Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego? Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.02.2022 11:07

Co łączy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego? Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”

TRICOLORS/East News

Ostatnia sobota upłynęła pod znakiem niesamowitych emocji półfinału The Voice Senior. Niedawno do sieci trafiło nagranie zza kulis powstawania muzycznego show. Teraz wiemy jakie relacje łączą prowadzących, Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego.

Sobotnie wieczory w Telewizyjnej Dwójce należą do programu muzycznego The Voice Senior. Uczestnicy show rywalizują ze sobą o tytuł najlepiej śpiewającego seniora. Za nami emocjonujący półfinał, który wyłonił ósemkę najlepszych muzyków.

Gospodarzami muzycznego show są Marta Manowska i Rafał Brzozowski. Ten duet przed kamerą wydaje się nadawać na wspólnych falach, tryskając pozytywną energią. Produkcja The Voice Senior podzieliła się nagraniem zza kulis, które odsłania prawdziwą relację prowadzących.

The Voice Senior: Co łączy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego?

The Voice Senior w każdym odcinku zapewnia masę emocji swoim widzom i uczestnikom. Utalentowani seniorzy jak dotąd próbowali swoich sił w przesłuchaniach w ciemno. Najbardziej utalentowani dostali się do drużyn prowadzonych przez największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Maryli Rodowicz, Alicji Majewskiej, Witolda Paszta oraz Piotra Cugowskiego.

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, przedstawiające kulisy powstania tego wielkiego wydarzenia. Szczególną uwagę przykuwają na nim prowadzący show, Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Wideo nie pozostawia żadnych złudzeń. Marta Manowska doskonale czuje się w towarzystwie Rafała Brzozowskiego. Duet poza nagraniami z radością żartuje i wspiera się podczas prowadzenia muzycznego programu. Choć studyjne nagrania potrafią być ciężką i czasochłonną pracą Marta Manowska i Rafał Brzozowski wydają się czerpać potrzebną energię ze wzajemnego towarzystwa.

Gospodarze The Voice Senior z uśmiechem na twarzy współpracowali podczas prowadzenia półfinału muzycznego show. Ich pozytywna postawa na pewno pozwoliła zbić uczestnikom gorączkę stresu.

Przed prowadzącymi progaram The Voice Senior, Martą Manowską i Rafałem Brzozowskim, największy egzamin ich umiejętności telewizyjnych. Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał 3. edycji The Voice Senior, podczas którego zwycięzcą zostanie najlepiej śpiewający senior w Polsce. Dawkę niesamowitych emocji zapewni TVP 2 już 5 lutego o godzinie 20:00. Miłośnicy muzyki nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało