Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tragedia. Zginął na miejscu, niestety jego 13-letniej córki nie udało się uratować lekarzom
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 13.08.2020 13:52

Tragedia. Zginął na miejscu, niestety jego 13-letniej córki nie udało się uratować lekarzom

Michał Libera
fot. Pexels

Wielka tragedia miała miejsce wczoraj w okolicach Słupska. Na drodze między Bobrownikami w kierunku Starej Dąbrowy doszło do wypadku, w którym zginął mężczyzna. Wraz z nim jechała 13-letnia córeczka. Wciąż nie wiadomo dlaczego mężczyzna zjechał z drogi i uderzył prosto w drzewo.

Córka 36-letniego mężczyzny nie przeżyła tragicznego wypadku, który miał miejsce w okolicach Słupska, w środę 12 sierpnia w okolicach godziny 18:00. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i wjechał prosto w drzewo, przekazał portal gp24.pl. Niestety 36-latek zmarł na miejscu, dziewczynkę próbowano jeszcze ratować w szpitalu, niestety bezskutecznie.

Tragiczny wpadek koło Słupska

Jak przekazuje portal gp24.pl, do wypadku doszło w środę w okolicach godziny 18:00. Mężczyzna kierujący peugeotem zjechał z drogi i nagle wjechał w drzewo. Zmarł na miejscu, jego córeczkę, z którą jechał, przetransportowano do szpitala, poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna z Damnicy.

Na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe – relacjonuje sierż. Sztab. Monika Sadurska, oficer prasowy KMP w Słupsku, jak podaje portal gp24.pl.

  1. Dramatyczna wiadomość właśnie dotarła do mediów. Tragicznie zmarł wspaniały Polak, miał 34 lata
  2. Abp Sławoj Leszek Głódź odchodzi bez wybierania następcy. Papież przyjął jego dymisję

Policja badała przebieg zdarzenia

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący na łuku drogi nagle zjechał i uderzył prosto w drzewo. Na skutek silnego uderzenia zmarł na miejscu. Dziewczynkę jeszcze próbowano ratować, niestety miała zbyt poważne obrażenia.

– Dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie. Trafiła na blok operacyjny. Doznała wielonarządowych obrażeń – mówi Marcin Prusak, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, przekazał portal gp24.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

córka

Nie żyje 36-letni mężczyzna, jego córka zmarła w szpitalu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie zarażają się na ulicy, tylko na imprezach”. Wesela zostaną zabronione?
  3. Fani „M jak Miłość” zachwyceni. Największa gwiazda serialu wraca. Nikt się nie spodziewał
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek

Źródło: gp24.pl