Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Córka pokazała, jak wygląda teraz 70-letni Grzegorz Markowski. Dawno nie widzieliśmy go w takim stanie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 24.09.2023 19:16

Córka pokazała, jak wygląda teraz 70-letni Grzegorz Markowski. Dawno nie widzieliśmy go w takim stanie

Córka pokazała, jak wygląda teraz 70-letni Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
Córka pokazała, jak wygląda teraz 70-letni Grzegorz Markowski, fot. KAPiF

Grzegorz Markowski jakiś czas temu zniknął z życia publicznego. Z powodu wyjątkowej okazji jego córka zdecydowała się podzielić zdjęciem, na którym można zobaczyć, jak muzyk dziś wygląda. 

Grzegorz Markowski jakiś czas temu wycofał się z życia publicznego

Grzegorz Markowski kilka lat temu zdecydował się wycofać ze świata show-biznesu. Sławny muzyk raczej nie pojawia się już na scenie i wydarzeniach branżowych. Swoją decyzję podjął w 2019 roku, a stały za nią problemy zdrowotne, który sprawiły, że regularne koncertowanie stało się dla niego zwyczajnie zbyt męczące. 

Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy. On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę – ujawniła Patrycja Markowska w rozmowie z portalem „Pomponik”.

"Nie umiem bez Ciebie żyć". Wstrząsające, co dzieje się u Sylwii Peretti. Przerwała milczenie po śmierci syna

Grzegorz Markowski świętuje 70. urodziny

Patrycja Markowska zdecydowała się uczcić 70. urodziny słynnego muzyka także w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcia, na którym można ich zobaczyć w prawdziwej feerii barw. Muzyk ma na sobie wielobarwną koszulę i widać, że obojgu wyjątkowo dopisują humory. 

Na jednej z fotografii widać jak wspólnie świętują tę wyjątkową okazję – przed Grzegorzem Markowskim stoi najpewniej czekoladowy tort z zaskakującą dekoracją.

Dziś kończy 70 lat. Tata, przyjaciel, mistrz – czytamy w poście. 

Pod zdjęciem Grzegorza Markowskiego posypały się życzenia

Pod postem Patrycji Markowskiej posypały się komentarze skierowane w stronę jej ojca. Internauci życzą Grzegorzowi Markowskiemu wszystkiego najlepszego, ze szczególnym naciskiem na zdrowie, które z każdym rokiem jest coraz ważniejsze. 

  • Brawo dla Grzegorza. Całusy. Uznanie.
  • Perfekcyjny duet. Pozazdrościć talentu, a przede wszystkim relacji "„ojciec-córka”.
  • Dużo zdrowia dla Mistrza.
  • Wszystkiego co najwspanialsze dla Twojego taty w sile i zdrowiu (…).
  • Wszystkiego, co najlepsze dla Twojego taty.
  • Stooo lat dla wspaniałego człowieka i taty!

Źródło: Pomponik

Tagi: choroba córka