Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Syn Tadli ZAORAŁ Kreta. Wyjawił, czego potrzebuje dziennikarka
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.04.2018 17:57

Syn Tadli ZAORAŁ Kreta. Wyjawił, czego potrzebuje dziennikarka

Beata Tadla
instagram.com

Beata Tadla i Jarosław kret mają za sobą dość burzliwe rozstanie. Rozpad związku był tym bardziej głośny, ponieważ para wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Dla Tadli to bardzo ciężki czas, na szczęście ma syna, który ją wspiera.

Od rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta minęło niewiele czasu. Kobieta przez intensywne treningi do Tańca z Gwiazdami i inne zobowiązania zawodowe nie ma czasu spokojnie odetchnąć i wyleczyć złamane serce. Niemalże w każdym wywiadzie pada pytanie o byłego partnera. Prezenterka może liczyć na wsparcie bliskich.

Beata Tadla ma syna Janka i to on w ostatnim czasie wspierał ją najmocniej. W rozmowie z dziennikarzem Super Expressu wypowiedział się na temat związku swojej mamy i Kreta.

Syn Tadli o Krecie

– Nie będę opowiadał publicznie o życiu mojej rodziny, ale wiem, że mama potrzebuje i zasługuje na kogoś innego. Nie ma co doszukiwać się tu skandali, rozstali się tak, jak miliony innych par. Tak może miało być. Wiele rzeczy wróciło do normy, a zarazem zupełnie zwariowało. W domu teraz gości ciężka praca. Mama po pracy i treningach w „Tańcu z gwiazdami” wraca wykończona, ma na czym się skupiać. Reszta się poukłada – wyznał nastolatek.

Janek nie przepadał za Jarosławem. Teraz ma nadzieje, że jego mama znajdzie kogoś wartościowego, kogoś kto na nią zasługuję. Czyżby był to przytyk w kierunku pogodynka?

Czego potrzebuje Beata Tadla?

– Mam nadzieję, że mama w końcu znajdzie kogoś, kto zasługuje na nią, kto jest wartościowy. Wiem, że mama potrzebuje stabilności, bezpieczeństwa pod każdym względem, spokoju i mnóstwa miłości. Potrzebuje kogoś poukładanego, towarzyskiego, empatycznego. Będę ją wspierał i pilnował, by podejmowała właściwe decyzje. Będę jej przyzwoitką! – dodaje Janek

Syn Tadli coraz lepiej odnajduje się w show-biznesie. Jest obecny podczas każdego odcinka Tańca z Gwiazdami, chętnie udziela wywiadów, otwarcie eksponuje swoje prywatne życie w social mediach.

Myślicie, że stanie się nowym celebrytą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. To oficjalne! Popek wkracza do polityki. „Obniżę podatki”
  2. Usta Słowianki Donatana zaraz EKSPLODUJĄ! Co ona sobie zrobiła?
  3. Avicii był zmuszany do występów! „Powtarzałem im, że przez to umrę”