Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Członkowie ekipy ujawnili, co po zwolnieniu Katarzyny Dowbor wyprawia się na planie. Pilnie błagają o pomoc
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.06.2023 17:22

Członkowie ekipy ujawnili, co po zwolnieniu Katarzyny Dowbor wyprawia się na planie. Pilnie błagają o pomoc

Ekipa Nasz Nowy Dom, Katarzyna Dowbor
fot. Facebook/Nasz Nowy Dom

Program „Nasz Nowy Dom” cieszy się dużą popularnością. Ostatnio jednak wydaje się, że wielu fanów odwróciło się od niego po zwolnieniu z roli prowadzącej Katarzyny Dowbor, która pełniła tę funkcję od dziesięciu lat. Pod jej okiem architekci i ekipy remontowe odmieniły życia prawie 300 rodzin. 

Decyzja o zastąpieniu Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską nie przypadła do gustu wielu fanom. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny problem programu. 

Zwolnienie Katarzyny Dowbor sprawiło, że „Nasz nowy dom” ma poważny kłopot?

Katarzyna Dowbor nie była jedyna osobą związaną na stałe z programem „Nasz nowy dom”. Wśród nich znajdują się także kierownicy ekip budowlanych i architekci – Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk. 

Martyna Kupczyk wyznała ostatnio, że program Polsatu zmaga się z pewnymi problemami. Z tego powodu wystosowała apel w mediach społecznościowych. 

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

„Nasz nowy dom” – brak Katarzyny Dowbor z negatywnym wpływem na program?

Jak donosi portal „Plotek” Martyna Kupczyk poinformowała, że obecnie niewiele rodzin zgłasza się do programu. Aktualnie trwają prace na planie nadchodzącego sezonu, który zostanie już poprowadzony przez Elżbietę Romanowską. Architektka zwróciła się z apelem do swoich obserwatorów i fanów programu:

– Rozpoczęliśmy kolejny sezon, już go montujemy, ale tych rodzin zgłasza się do nas niewiele. Więc jeśli znacie kogoś, kto żyje w złych warunkach, a my możemy pomóc, to zgłaszajcie taką rodzinę, porozmawiajcie z nimi. Niech do nas napiszą – powiedziała pani architekt.

Dla Katarzyny Dowbor i Elżbiety Romanowskiej ważna jest misja programu

Architektka Martyna Kupczyk z programu „Nasz nowy dom” zwróciła także uwagę na misyjny aspekt programu, który odmienia życia biorących w nim udział rodzin:

– Kochani nie zapominajmy też, że „Nasz nowy dom” to jest misja i rodziny są tu najważniejsze. Wyremontowaliśmy już prawie 300 domów, więc 300 rodzin żyje w bardzo dobrych warunkach i to jest najważniejsze. A my chcemy cały czas pomagać, jeździć po całej Polsce i remontować – powiedziała.

Źródło: Plotek