Rozrywka.Lelum.pl > Programy > ,,Dance Dance Dance”: Ida Nowakowska stanowczo zareagowała na słowa Egurroli
Julia Smoleń
Julia Smoleń 18.03.2021 22:49

,,Dance Dance Dance”: Ida Nowakowska stanowczo zareagowała na słowa Egurroli

dance dance dance
fot. Jan Bielecki/East News, fot. TRICOLORS/East News

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy sezon programu Dance Dance Dance dostarczy nam naprawdę wielu wrażeń i emocji. Już w pierwszym odcinku dojdzie do ostrej wymiany słów między Idą Nowakowską a Agustinem Egurrolą. Poróżni ich występ jednej z par, której drugi z wymienionych zaniżoną ocenę za występ.

Pierwszy odcinek programu Dance Dance Dance pojawi się na ekranach telewidzów już w najbliższy piątek o godzinie 20:35. Transmisja na antenie TVP 2. Od początku czekają nas wielkie emocje, jednak dostarczą ich nie tylko uczestnicy, ale i jurorzy.

Dance Dance Dance 3 odcinek nr 1

Najnowsza seria programu Dance Dance Dance zapowiada się niesamowicie ciekawie. Od ponad miesiąca wiadomo, że w jury zasiądą Agustin Egurrola, Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk. Swoje umiejętności taneczne na scenie zaprezentuje sześć duetów, które tańczyć będą do światowej sławy utworów. Już w pierwszym odcinku jeden z występów poróżnił jury. Między jurorami padły mocne słowa.

– Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – powiedział debiutujący w tej edycji Agustin Egurrola.

Ida Nowakowska nie mogła uwierzyć w to co usłyszała. Próbowała obronić tańczącą parę. Co?! Ty widziałeś to samo co ja? – zdziwiła się jurorka. Błagam cię! To było poprawnie zatańczone – odciął się choreograf. Ida zakończyła dyskusję, reasumując, że poprawnie, to przecież nie oznacza źle.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Do teraz nie wiemy czyj występ, wywołał tak ogromne emocje wśród jurorów programu Dance, dance, dance.

Kogo zobaczymy w tej edycji?

Przypomnijmy, że w trzeciej edycji programu Dance Dance Dance zobaczymy: prowadzących programu Pytanie na śniadanie – Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy, wokalistkę Roksanę Węgiel wraz z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorką Annę Matysiak z wokalistą Stanisławem Karpiel-Bułecką, Olgę Łasak z Pawłem Cieślakiem, uczestników programu Rolnik szuka żony Martę Paszkin i Pawła Bodzianny oraz influencerkę Olę Nowak z kucharzem Damianem Kordasem.

W pierwszym odcinku gwiazdy zatańczą układy do piosenek znanych z filmu Mamma Mia! i Shall We Dance? oraz z klipu Bailamos Enrique Iglesiasa.

W programie zmierzą się z takimi stylami jak: jazz, hip-hop, czy modern.

Życzymy powodzenia wszystkim parom trzeciej edycji programu Dance Dance Dance!

Zobacz zdjęcie:

Pierwsza kłótnia między jurorami Dance Dance Dance.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: telemagazyn.pl