Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Darek z "Sanatorium miłości" pokazał narzeczoną. Absolutna piękność
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.03.2023 09:32

Darek z "Sanatorium miłości" pokazał narzeczoną. Absolutna piękność

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości";Instagram/dariuszkosiec

Darek z kultowego programu "Sanatorium miłości" zaskoczył wszystkich internautów. Uczestnik reality show pokazał światu swoją ukochaną. Para nie szczędziła sobie uczuć na ściance.

Gwiazdor randkowego show pojawił się na evencie branżowym z nową partnerką. Zakochani zaskoczyli absolutnie wszystkich bezpośredniością swoich uczuć.

Darek z "Sanatorium miłości" pokazał światu swoją ukochaną

Darek Kosiec największą popularność zyskał dzięki udziałowi w piątej edycji programu “Sanatorium miłości”. Już od pierwszych odcinków było widać, że kuracjusz pragnie odnaleźć tutaj miłość, ale niestety, żadna z uczestniczek nie potrafiła nawiązać z nim nici porozumienia w romantycznej relacji.

Wygląda jednak na to, że szczęście uśmiechnęło się do niego już po zakończeniu telewizyjnej przygody. Niedawno mężczyzna poinformował swoich obserwatorów, że jest zakochany. Co więcej, Darek zaprezentował nawet zdjęcie ze swoją nową partnerką.

 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

"Sanatorium miłości": Darek zadebiutował na ściance z narzeczoną

Najpierw kuracjusz zaskoczył fanów romantyczną fotografią, na której widzimy, jak trwa w pocałunku ze swoją ukochaną o imieniu Jola. To jednak wcale nie koniec zaskakujących zdjęć na profilu gwiazdora znanego z programu “Sanatorium miłości”.

Kilka dni później zamieścił kolejny post, na którym możemy zobaczyć jego nową partnerkę w całej okazałości. Trzeba przyznać, że para prezentuje się naprawdę pięknie.  To jednak wcale nie koniec rewelacji. Jakiś czas temu Darek poinformował swoich fanów, że oświadczył się swojej ukochanej Jolancie.

Nic więc dziwnego, że 61-latek zabrał narzeczoną na ostatni event branżowy i dumnie pozował z nią na ściance. Jak zachowywali się zakochani?

Darek z "Sanatorium miłości" onieśmiela zachowaniem na ściance

Uczestnika piątej edycji reality show “Sanatorium miłości” nie mogło zabraknąć podczas ostatniej imprezy branżowej, zwłaszcza że na wydarzeniu pojawili się również pozostali kuracjusze. 

Nikogo nie zaskoczyło, że Darek postanowił zabrać ze sobą swoją nową narzeczoną Jolę. Para nie szczędziła sobie czułości na ściance i cały czas trwała w romantycznym uścisku. Nie da się ukryć, że ukochana gwiazdora przykuła uwagę fotoreporterów.

Jolanta miała na sobie elegancką sukienkę z dekoltem w kształcie litery V wykonaną z imitacji szarej skóry. Postawiła również na wyprostowane włosy oraz mocniejszy makijaż.

Zobacz zdjęcia: