Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Dariusz z "Sanatorium miłości" ujawnił sekret związku z Jolą! Czy to na pewno miało się wydać?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.10.2023 13:14

Dariusz z "Sanatorium miłości" ujawnił sekret związku z Jolą! Czy to na pewno miało się wydać?

Dariusz z "Sanatorium miłości" szczerze o swoim małżeństwie
Dariusz z "Sanatorium miłości" szczerze o swoim małżeństwie, fot. Instagram/@dariuszkosiec

Dariusz Kosiec bez wątpienia był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników programu “Sanatorium miłości”. Kuracjusz przez długi czas próbował swoich sił w zalotach do kolejnych koleżanek z show, ale żadna z tych relacji nie okazała się owocna. Niedawno jednak szczęście się do niego uśmiechnęło i spotkał swoją wybrankę. Teraz ujawnia niektóre z sekretów swojego małżeństwa.

Dariusz z "Sanatorium miłości" niedawno stanął na ślubnym kobiercu

Dla wielu fanów popularnego reality show Telewizji Polskiej nie lada zaskoczeniem był fakt, że flirtujący z kolejnymi kuracjuszkami senior postanowił się ustatkować. Dariusz Kosiec znany był w “Sanatorium miłości” ze swoich niekończących się zalotów i zaskakujących żartów, którymi próbował uwieść koleżanki z show.

Nie da się więc ukryć, że sporym zaskoczeniem była nagła informacja o zaręczynach i ślubie uczestniczka programu TVP. Wybranką Dariusza okazała się tajemnicza Jolanta, która z zawodu jest położną i pracuje w szpitalu w Inowrocławiu. Teraz zakochani ujawnili niektóre kulisy swojego związku.

Z telewizji się tego nie dowiecie. Cudowne wieści o Andrzeju i Bożenie z "Sanatorium miłości"

Niewiarygodne, jak po ślubie zachowuje się Dariusz z "Sanatorium miłości"

Z niedawnej wypowiedzi uczestniczka reality show wynika, że małżeństwo odmieniło go o 180 stopni. Senior nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany i nie widzi świata poza swoją świeżo upieczoną małżonką. Jego słowa potwierdza sama Jolanta, która nie może przestać zachwalać swojego męża.

Przynosi śniadanie do łóżka z pyszną kawą. Kiedyś zwróciłam uwagę, że mógłby być bardziej romantyczny. Następnego dnia rano zerwał kwiatek w ogrodzie i upiększył nim śniadanie 

Małżeństwo wyznało również, że łączy ich wiele wspólnych pasji i zainteresowań. Obydwoje kochają oglądać stare komedie, a do tego mają bardzo podobne zdanie na wiele tematów, co skutkuje minimalnym ryzykiem kłótni w ich związku. Para ujawniła też, w jaki sposób radzi sobie z ewentualnymi nieporozumieniami.

Mamy swoje poglądy, ale każda wymiana zdań kończy się kompromisem. Nie kłócimy się, co wynika z dojrzałości naszego związku. Mam wszystko to, czego mi wcześniej brakowało: miłość, ciepło i wsparcie. Darek na każdym kroku przypomina mi, że idziemy przez życie we dwoje, bo jesteśmy "my", a nie "ja" - powiedziała niedawno Jolanta.

"Sanatorium miłości": Dariusz ujawnił prawdę na temat swojego związku z Jolą

W niedawnym wywiadzie zakochani zdecydowali się uchylić rąbek tajemnicy i ujawnić kilka nieznanych dotąd szczegółów na temat ich relacji. Okazało się, że to właśnie Jolanta jako pierwsza wyznała miłość swojemu mężowi. Od tej pory jednak Dariusz każdego dnia zapewnia ją o swoim uczuciu.

Darek jest mniej wylewny, ale codziennie mówi, że mnie kocha, bo wie, jakie to dla mnie ważne. Jego słowa są szczere, ponieważ płyną prosto z serca. Wcześniej bałam się samotności i powrotów do pustego domu. Teraz cieszę się z trwałej relacji, która daje miłość, ciepło i poczucie bezpieczeństwa całej rodzinie 

Małżeństwo nie ukrywa tego, że cieszy się z dojrzałego związku, jaki udało im się wspólnie zbudować. Ujawnili, że zmiany w ich zachowaniu zauważyli nie tylko znajomi, ale również najbliższa rodzina, która mocno ich wspiera i cieszy się ich szczęściem.