Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dawid Kwiatkowski pokazał brata. Zdumiewające, kim jest Michał Kwiatkowski
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.05.2022 00:04

Dawid Kwiatkowski pokazał brata. Zdumiewające, kim jest Michał Kwiatkowski

Brat Dawida Kwiatkowskiego
TRICOLORS/East News

Nawet najwierniejsi fani mogą być zaskoczeni, kiedy dowiedzą się, kim jest brat Dawida Kwiatkowskiego. Autor „Proste” i „Bez Ciebie” zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które wzbudziło natychmiastową reakcję fanów. Okazuje się, że Michał jest nie mniej utalentowany.

Dawid Kwiatkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia. Popularność przyniósł mu debiutancki singiel „Biegnijmy” i „Na zawsze” a już kilka miesięcy później odbierał nagrodę na gali Glam Awards 2013 w kategorii „modny debiut ESKA.pl” i „odkrycie roku”.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że jedne z pierwszych kroków w branży stawiał w studio swojego krewnego. To właśnie brat Dawida Kwiatkowskiego, Michał, umożliwił mu profesjonalne nagranie coveru „Ostatni” Edyty Bartosiewicz.

Wiemy, kim jest brat Dawida Kwiatkowskiego. Gwiazdor udostępnił zdjęcie

Na profilu Dawida Kwiatkowskiego pojawiła się zaskakująca fotografia. Do tej pory idol często pokazywał się z kolegami z branży, bliskimi i przyjaciółmi, a ostatnio — z podopiecznymi z programu „The Voice Kids”. Teraz jednak na profilu pojawił się nieoczekiwany gość.

Brat Dawida Kwiatkowskiego, Michał wywołał żywą reakcję fanów, jednak niektórzy już wcześniej mogli zobaczyć ten niezwykły duet w akcji, m.in. podczas finału trasy DJ TOUR, który odbył się kilka tygodni temu na warszawskiej Pradze.

Michał bowiem nie tylko jest producentem, kompozytorem i piosenkarzem, ale ma też dłuższy staż na scenie, niż młodszy o 13 lat Dawid. Gwiazdor „Voice” dopiero co przyszedł na świat, kiedy jego krewny zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Tańca Dziecięcego. Przez jakiś czas robił karierę na południu europy, występując m.in. w Splicie, a biorąc udział we francuskim programie „Star Academy” miał okazję spotkać takich artystów, jak Phil Collins, Ricky Martin czy Elton John. W 2012 roku na łamach magazynu „Tele Loisir” ujawnił, że jest gejem.

Trzeba przyznać, że brat Dawida Kwiatkowskiego dysponuje ogromnym talentem i umiejętnościami. Mamy nadzieję, że jeszcze nie ras zobaczymy to niezwykłe rodzeństwo na scenie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub