Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > "Dla takich chwil warto żyć." Barbara Kurdej-Szatan wstawiła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, fani zachwyceni
Michał Fitz
Michał Fitz 27.05.2023 18:27

"Dla takich chwil warto żyć." Barbara Kurdej-Szatan wstawiła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, fani zachwyceni

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

Wiele znanych z ekranów telewizorów celebrytek łączy swoje prężnie rozwijające się kariery z rolą matki. Jedną z nich jest chociażby Barbara Kurdej-Szatan, która postanowiła celebrować swoje wczorajsze święto. Opublikowała w tym celu wiele rozczulających zdjęć.

Przy okazji złożyła życzenia wszystkim innym paniom, które też miały co wczoraj świętować.

Barbara Kurdej-Szatan o Dniu Matki

Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz została mamą już w 2012 roku, gdy urodziła Hannę. 8 lat później na świat przyszła jej druga pociecha, ale tym razem już syn, któremu dała na imię Henryk. Śmiało można więc powiedzieć już o niej, że jest doświadczoną matką.

Choć dwójka dzieciaków w połączeniu z karierą to z pewnością trudne wyzwanie, aktorka podkreśliła w poście, że uwielbia tę życiową rolę, a dzieci są jej najlepszym lekarstwem na każde zło.

- Wszystkim Mamuśkom i przyszłym Mamuśkom - najlepszego. Bądźcie z siebie bardzo dumne — napisała artystka.

Prawdę o bracie Dawida Kwiatkowskiego mało kto znał. Gdy wyszli razem na scenę doszło do rzadko spotykanych scen

Barbara Kurdej-Szatan i jej ciążowa sesja

Aktorka dorzuciła do swojego wpisu kompilację wielu zdjęć, które niejako podsumowują jej macierzyńską drogę. Pierwszą z fotek jest jedna z sesji ciążowej, w trakcie której Barbara prezentowała się zniewalająco. Widać, że dzieci działają na nią kwitnąco.

Potwierdzają to też kolejne fotki, na których jest już ze swoimi pociechami. Na każdej z nich prezentuje się z szerokim, emanującym szczęściem uśmiechem, nawet jeśli po twarzy widać nieco zmęczenia.

Fani zachwyceni Barbarą Kurdej-Szatan

Można było przypuszczać, że tak urocze zdjęcia z dziećmi w połączeniu z napisanym od serca postem rozczulą obserwujących aktorki. Tak też się stało. Ci w sekcji komentarzy zachwalali swoją ulubienicę, a także zwracali uwagę na to, jak podobna jest do niej córka.

- Dla takich chwil warto żyć skomentowała post Barbary Kurdej-Szatan jedna z internautek.

- Pani jest pełna radości, szacunku, miłości i tolerancji. Idealna mama — pisze jedna z fanek.

- Cała mama bez dwóch zdań — komentuje wygląd córki aktorki inna z użytkowniczek.

- Piękne zdjęcia. Jest pani cudowną kobietą i mamą. Życzę wszystkiego najpiękniejszego. Dzieciaki są urocze — dodaje kolejna internautka.

Zobacz post: