Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do Karola Strasburgera napływają gratulacje. Chodzi o Familiadę
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 14.06.2021 14:08

Do Karola Strasburgera napływają gratulacje. Chodzi o Familiadę

Karol Strasburger
Fot.screen familiada

Dobre wiadomości dla fanów popularnego programu ,,Familiada”. Produkcja TVP2 po raz kolejny odnotowała bardzo dobre wyniki – format Karola Strasburgera zostawił konkurencję daleko w tyle.

  • ,,Familiada” pozostaje ulubieńcem telewidzów.
  • Program jest nadawany od 26 lat, niezmiennie cieszy się uznaniem widzów.
  • Prowadzącym ,,Familiady” od początku jest charyzmatyczny Karol Strasburger.

Najnowsze wyniki oglądalności są bardzo korzystne dla popularnego programu TVP2. ,,Familiada” po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna, zadziwiając wysokim wynikiem.

,,Familiada” – kultowy program TVP2

,,Familiada” to program znany niemalże każdemu Polakowi. Format, w którym Karol Strasburger pyta co tydzień innych gości o najczęstsze odpowiedzi Polaków nieustannie cieszy się dużą popularnością. Wiele z najciekawszych czy najśmieszniejszych odpowiedzi stały się dziś już ikoniczne. Program jest nadawany bez przerwy od 26 lat (więcej tutaj).

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Od początku programu prowadzącym jest Karol Strasburger. Po tylu latach stał się nieodłącznym elementem programu, a jego kultowe żarty cieszą się dużym uznaniem. Oprócz tego osiąga sukcesy na polu prywatnym – niedawno został ojcem.

Dobre wyniki ,,Familiady”

Jak widać po najnowszych wynikach badań oglądalności mimo upływu lat ,,Familiada” wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych programów. Program w czasie swojej emisji jest bezkonkurencyjny – osiąga do 16,83% oglądalności, co jest prawie trzy razy lepszym wynikiem niż kolejna stacja w rankingu (Polsat, 5,53%).

W sumie w sezonie 2020/2021 oglądalność programu Karola Strasburga wyniosła 1,58 miliona. Najpopularniejszy odcinek z 21 marca 2021 przyciągnął przed ekrany aż 2,34 miliony telewidzów, osiągając 20% oglądalności.

,,Familiada” pozostaje jednym z najpopularniejszych formatów produkcji TVP. Program emitowany jest w weekendy i święta o 14:00 na TVP 2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Teleshow.wp.pl

Tagi: