Rozrywka.Lelum.pl > Z życia wzięte > Do sieci trafiły zdjęcia niemowlaka z paznokciami hybrydowymi
Barbara Bujar
Barbara Bujar 21.04.2021 10:07

Do sieci trafiły zdjęcia niemowlaka z paznokciami hybrydowymi

Paznokcie hybrydowe
Facebook.com/aroundthesun.gatewayplanner

Choć zdjęcia paznokci hybrydowych zazwyczaj cieszą się sporym zainteresowaniem, te wywołały prawdziwą burzę w sieci. Wyraźnie przedłużone płytki zostały wykonane u niemowlaka. Zachwycona autorka fotografii złożyła internautom pewną propozycję. Szybko spłynęła na nią potężna fala hejtu.

Strony poświęcone paznokciom hybrydowym od lat są jednymi z ulubionych miejsc w internecie wszystkich kobiet. Tego żadna z internautek nie chciałaby jednak oglądać. Wszystkie modlą się, żeby zdjęcia rączki niemowlaka okazały się zwykłym żartem.

Zrobiła dziecku paznokcie hybrydowe

W ostatnim czasie media obiegł kolaż zdjęć dłoni niemowlaka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zamiast zwykłej płytki paznokciowej dziecko miało szalenie długie hybrydy. I to nie raz. Na każdym ze zdjęć paznokcie różniły się wzorem i kolorem.

Co więcej, autorka fotografii była najwidoczniej z siebie tak dumna, że postanowiła rozszerzyć działalność i popracować także nad paznokciami innych dzieci. W opisie zdjęć złożyła więc internautom pewną propozycję.

Mogę zrobić paznokcie Twojemu dziecku. Napisz w prywatnej wiadomości, jeśli chcesz poznać szczegóły. Konkurencyjne ceny – napisała.

Internauci są oburzeni

Post kobiety w jednej chwili zalała potężna fala hejtu. Internauci nie mogli zrozumieć, jak dorosła kobieta mogła wpaść na taki pomysł. Wyraźnie wzburzeni tłumaczyli w komentarzach, że paznokcie hybrydowe mogą tylko zrobić niemowlakowi krzywdę. Nie przebierali w słowach.

Powinnaś przycinać dziecku paznokcie, a nie jeszcze je przedłużać! To jest tandetne i cholernie głupie – padł jeden z komentarzy.

Wśród podobnych opinii znalazły się także przejawy nadziei, że opublikowane zdjęcia są wyłącznie internetowym żartem. Trzeba przyznać, że przy dokładnym obejrzeniu fotografii, zaprezentowane paznokcie hybrydowe rzeczywiście mogą sprawiać wrażenie przerobionych graficznie.

Oceńcie sami:

paznokcie1
paznokcie2

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: styl.fm