Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Do zapłakanej Dody płyną zewsząd wyrazy wsparcia. Została upokorzona w Opolu, aż się popłakała
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 05.06.2023 18:19

Do zapłakanej Dody płyną zewsząd wyrazy wsparcia. Została upokorzona w Opolu, aż się popłakała

Doda
fot. Instagram/@dodaqueen

Doda na swoim instastory opublikowała nagranie, na którym nie była w stanie powstrzymać łez. Jak twierdzi z rąk reżysera Telewizji Polskiej przed festiwalem w Opolu spotkała ją bardzo przykra sytuacja, czym podzieliła się ze swoimi fanami.

Wokalistka podkreśliła, że od bardzo długiego czasu nikt nie potraktował jej w taki sposób. Pod jej adresem miała paść niezwykle wulgarna i obraźliwa wiązanka.

Skandaliczne zachowanie reżysera z TVP wobec Dody

Przed festiwalem w Opolu odbyły się nagrania wizualizacji, które mają zostać na nim wykorzystane. Atmosfera panująca na planie jest jednak daleka od idealnej, co jasno wyraziła Doda. Sposób, w jaki ją potraktowano, jest skandaliczny i coś takiego nie powinno się wydarzyć.

- Słuchajcie, jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec - zaczęła swoją wypowiedź piosenkarka, po czym do jej oczu napłynęły łzy.

To, co powiedziała później, przechodzi ludzkie pojęcie.

Policja pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie". "Dziecko nie oddycha", dramatyczne co Ida Nowakowska i Wolny usłyszeli od mundurowych

Wulgarne słowa reżysera z TVP w stronę Dody

- Jest tak okropna atmosfera, reżyser przyszedł, ani “dzień dobry”, ani “pocałuj mnie w du*ę”. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie “wyp***dalaj”, “pie**ol się, rób sobie swój festiwal sama - powiedziała Rabczewska, cały czas szlochając.

Doda przyznała, że jest po ciężkiej sytuacji w swoim życiu i spotkała się już wcześniej z podobnym traktowaniem w pracy, ale ta sytuacja naprawdę mocno ją dotknęła.

Fani dają wyrazy wsparcia Dodzie

Pod postem na facebookowym fanpage'u “Świat Gwiazd”, który udostępnił nagranie Dody, płyną wyrazy wsparcia wobec piosenkarki.

- Doda, co ty się przejmujesz. Nie możesz się poddać. To zazdrość za Sopot, byłaś świetna, dałaś radę i podobałaś się wszystkim, jesteś bardzo silna i nie dawaj mu satysfakcji, tylko rób swoje. Bierz się w garść i pokaż, na co cię stać. Czekamy na twój występ - napisała jedna z fanek.

- Kochana Dodziu! Głowa do góry i zostaw to za plecami! Pamiętaj, że jesteś silna i twarda! - napisał inny fan.

- Dasz radę, jesteś silną i niesamowitą, nic i nikt cię nie złamie - przekazał internauta.

Tagi: doda