Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Doda pod koniec okropnego dla niej dnia zwróciła się do Dariusza Pachuta. Łzy same płyną po jej słowach
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 06.06.2023 08:40

Doda pod koniec okropnego dla niej dnia zwróciła się do Dariusza Pachuta. Łzy same płyną po jej słowach

Doda, Dariusz Pachut
fot. KAPiF

Doda przeżyła okropny dzień, który był pełen emocji. W dodatku może liczyć jedynie na wirtualne wsparcie swojego partnera, który przebywa teraz na drugim końcu świata. W jednej ze swoich ostatnich internetowych aktywności wokalistka zwróciła się bezpośrednio do Dariusza Pachuta.

Dorota Rabczewska większość swojego dnia relacjonowała w mediach społecznościowych. To właśnie w nich zamieściła niepokojące nagranie, gdzie zanosiła się płaczem.

Doda skandalicznie potraktowana przez reżysera w TVP

Doda została potraktowana w skandaliczny sposób przez reżysera Telewizji Polskiej. Odnosił się on do niej w wulgarny sposób i spowodowało to łzy wokalistki, które pokazała publicznie.

Piosenkarka przyznała, że rozważa nawet rezygnację z występu w weekendowym festiwalu w Opolu, jednak została już oficjalnie przeproszona przez TVP, przez co wydaje się, że uda się uniknąć takiej sytuacji.

Policja pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie". "Dziecko nie oddycha", dramatyczne co Ida Nowakowska i Wolny usłyszeli od mundurowych

Doda przeżywa rozłąkę z partnerem

Po wielu medialnych wypowiedziach widać, że Doda i Dariusz Pachut są w sobie mocno zakochani. Teraz jednak spędzają czas osobno. Sportowiec znajduje się w Ameryce Południowej, gdzie zdobywa dotychczas nieodkryte przez Polaków wodospady.

W podróż wziął ze sobą gadżet, który przypomina mu o ukochanej. Pachutowi towarzyszy maskotka myszka, a właśnie w taki sposób zwraca się on do swojej partnerki. W poniedziałek na koniec dnia Doda zwróciła się bezpośrednio do swojej miłości.

Doda zwraca się w mediach społecznościowych bepośrednio do ukochanego

- Dziś zjeżdżasz z najwyższego wodospadu świata, gdzieś w dżungli na końcu świata… Nie mamy kontaktu i długo mieć nie będziemy. Zdobądź go cały i zdrowy - napisała Doda w mediach społecznościowych.

Od razu widać, że tę parę łączy wyjątkowa relacja. Po słowach wokalistki z pewnością wielu osobom zaszkliły się oczy. Oby Dariuszowi Pachutowi wszystko się powiodło i oby wrócił niebawem do swojej ukochanej, która nie może mu towarzyszyć ze względów zawodowych.

Doda story.jpg
fot. Instagram/@dodaqueen
Tagi: doda