Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Policja go uprzedziła! Znany raper chciał dorwać Gurala
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 31.03.2018 21:14

Policja go uprzedziła! Znany raper chciał dorwać Gurala

Gural
youtube.com / Gural

W ostatnim czasie głośno było o Guralu, owianym złą sławą Youtuberze, który został zatrzymany przez policję. Okazuje się, że już wcześniej chciał go dorwać znany raper – donGURALesko!

Gural jest 21-letnim youtuberem, którego kanał śledzi 200 tyś. subskrybentów. Streamer w czasie relacji na żywo próbował namówić nastolatki do rozbierania się na wizji. Oczywiście nie informował ich, że audycje ogląda ok. 30 tysięcy obserwatorów, a kłamał, że jest to transmisja prywatna. Jedna z nich, 13-letnia dziewczynka, stanowczo odmówiła ściągnięcia ubrań przed kamerami. Usłyszała wtedy od Gurala, że powinna zostać zgwałcona.

Będziesz ru*ana ostro jak Sasha Grey. Chcesz poskakać na ch*ju? Je*ałbym cię jak twój ojciec ku*wa dzieci w sierocińcu, waliłbym ci na ucho ku*wa kopa – powiedział do jednej z nich streamer.

Sprawa została zgłoszona na policję, a jego kanał na YouTube został zablokowany.

donGURALesko chciał dorwać Gurala

O sprawie wypowiedział się inny „Gural”, znany raper donGURALesko. Okazuje się, że raper już od jakiegoś czasu pracował nad ujęciem youtubera.

Wydaje mi się, że po pierwsze to on ma spore szczęście, że został ujęty przez policję, a nie przez nas, bo pracowaliśmy nad tym właśnie. A po drugie zaś chciałem bardzo podziękować społeczności internetowej za to, że zainterweniowała sprawnie, szybko – komentuje raper donGURALesko.

Raper dodał, że od wielu lat pracował nad swoją ksywą „Gural” i chce, żeby youtuber poniósł konsekwencje nie tylko za swoje niedopuszczalne zachowanie na kanale, ale również za używanie jego przydomka.

To nie jest koniec kłopotów tego człowieka, dlatego że te pięć liter „GURAL”, to jest znak prawem chroniony i jego kłopoty prawne dopiero się rozpoczynają – dodał.

Na koniec donGURALesko apeluje do rodziców, aby bardziej zwracali uwagę na to, co oglądają w internecie ich dzieci. Dodaje również, że nie chciałby, aby w jakikolwiek sposób łączono go ze wspomnianym youtuberem.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany Youtuber namawiał dzieci do rozbierania się. „Chcesz poskakać na moim ch*ju?”
  2. TYLKO U NAS: Marta Linkiewicz ujawnia całą prawdę o Gloriance
  3. Pająk wywołujący erekcję w bananach? Biedronka się tłumaczy