Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Doniesienia medialne aż mrożą. Ewa Szykulska w szpitalu w stanie ciężkim! Nikt nawet się nie spodziewał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.11.2023 15:41

Doniesienia medialne aż mrożą. Ewa Szykulska w szpitalu w stanie ciężkim! Nikt nawet się nie spodziewał

Doniesienia o Ewie Szykulskiej
Doniesienia o Ewie Szykulskiej, fot. KAPIF

Właśnie przekazano smutne wieści na temat jednej z najwybitniejszych polskich aktorek. Ewa Szykulska właśnie trafiła do szpitala! Lekarzy uznali jej stan za bardzo ciężki i natychmiast przewieźli gwiazdę na SOR.

Ewa Szykulska jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ewa Szykulska może pochwalić się nie tylko niesamowicie charyzmatycznym głosem, ale również ogromnym talentem aktorskim. Gwiazda pojawiła się w takich kultowych produkcjach, jak “Seksmisja”, “Vabank”, czy “Gdyby ryby miały głos”.

Aktorka nie zwalnia tempa i co jakiś czas pojawia się w nowych pracach. Teraz jednak na jaw wyszły nowe przerażające informacje na temat stanu zdrowia Ewy Szykulskiej. Wybitna gwiazda trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Ewa Szykulska zmaga się z chorobą. Przekazano przykre informacje o jej kondycji zdrowotnej

Ewa Szykulska trafiła do szpitala!

Jak donosi portal “Złota Scena” utalentowana aktorka zaczęła mieć poważne kłopoty z oddychaniem, dlatego też zdecydowała się na wizytę w Przychodni Medycyny Rodzinnej w Warszawie. Na miejscu zrobiono jej szereg niezbędnych badań, których wyniki wskazały na bardzo ciężki stan zdrowia gwiazda.

Serwis “Złota scena” informuje nas także, że decyzją lekarza Ewa Szykulska trafiła na SOR szpitala przy ulicy Saszerów w Warszawie, gdzie została osobiście zawieziona przez badającego ją specjalistę. Dziennikarze, którzy mieli okazję porozmawiać z gwiazdą, relacjonują, że obecnie jest ona leczona farmakologicznie, a w placówce zostanie tak długo, jak będzie to konieczne.

Kolejna tragedia w życiu Ewy Szykulskiej

Obecne problemy ze zdrowiem gwiazdy nie są jedynym kłopotem, jaki wydarzył się w jej życiu. Pod koniec ubiegłego roku, w okolicy świąt Bożego Narodzenia, niespodziewanie zmarł jej ukochany mąż Zbigniew.

Śmierć wieloletniego partnera bardzo mocno odbiła się na zdrowiu aktorki. Jej bliska znajoma i dziennikarka Małgorzata Puczyłowska wyznała nawet, że w tamtym okresie Ewa Szykulska zmagała się ze stanami depresyjnymi. Dodatkowo media informowały o tym, że artystka miała problem z wykonywaniem nawet najprostszych czynności.

Całe szczęście teraz jej samopoczucie powoli wraca do normy. Mamy nadzieję, że Ewa Szykulska, jak najszybciej poradzi sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi i powróci na scenę!

Źródło: se.pl, złota scena