Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dopiero co rozstał się z Dominiką, a teraz widziano go w nową kobietą! Marcin Hakiel wręczył jej piękny bukiet
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.09.2023 10:09

Dopiero co rozstał się z Dominiką, a teraz widziano go w nową kobietą! Marcin Hakiel wręczył jej piękny bukiet

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel wybrał się na randkę? Fot. KAPiF, Instagram/Marcin Hakiel

Marcin Hakiel od czasu rozstania z tajemniczą Dominiką, z którą związał się po rozwodzie z Kasią Cichopek, twierdził, że na razie nie poszukuje żadnych nowych relacji. Mimo to tancerz z pewnością wie, jak podgrzać atmosferę publikowanymi w internecie kadrami. Zdjęcia, które zamieścił na swoich mediach społecznościowych, sugerują, że wybrał się na randkę! Wręczył swojej towarzyszce piękny bukiet kwiatów.

Marcin Hakiel wystąpił u Kuby Wojewódzkiego, by opowiedzieć o dawnej relacji

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie na oczach całej Polski, gdy wystąpili razem w 2005 roku w parze w “Tańcu z Gwiazdami”. Od czasu, gdy zaczęli się ze sobą spotykać, cały kraj miał ich na językach, a ślub, który wzięli 20 września 2008 roku, tylko potwierdził, jak wiele emocji wywołuje ich związek wśród społeczeństwa.

Gdy w marcu 2022 roku Polskę obiegła wiadomość o rozstaniu pary, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Kasia Cichopek odnalazła jednak szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego, natomiast Marcin Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką. Gdy jednak rozstał się z kobietą, to coraz częściej zaczął odnosił się w mediach społecznościowych do rozstania z żoną. W wyniku medialnego zamieszania, trafił do programu Kuby Wojewódzkiego, który rozliczył go z przeszłej relacji.

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Fani Marcina Hakiela zaczęli niepokoić się o idola

Odkąd rozstał się z tajemnicza Dominiką, Marcin Hakiel podkreślał, że zamierza na razie żyć życiem singla i skupić się na sobie. Od tego czasu na mediach społecznościowych tancerza, gdzie śledzi go niemal 130 tys. internautów, zaczęło przybywać postów, na których pokazywał, skomplikowane układy choreograficzne czy też dzielił się swoimi filozoficznymi przemyśleniami.

Jeden z najnowszych wpisów Marcina Hakiela wzbudził w jego fanach szczególnie dużo emocji. Tancerza zapozował na nim do czarno-białego portretu, który opatrzył tajemniczym opisem “#whysoserious, #prayyoucatchme”. Internauci zaczęli dopatrywać się w nim smutku i to nie pierwszy raz na przestrzeni ostatnich tygodni. Fani dedukowali, że Hakielowi zaczęła doskwierać samotność, jednak najnowsze kadry, które ukazały się na jego Instagramie, zdają się przeczyć tej teorii!

Marcin Hakiel na randce?

W czwartkowy wieczór Marcin Hakiel opublikował na swojej relacji na Instagramie tajemnicze kadry. W subtelny sposób dał swoim obserwatorom do zrozumienia, że nie był sam! Na jednym ze zdjęć można było zauważyć fragment stylizacji jego towarzyszki, natomiast na kolejnym bukiet kwiatów, który prawdopodobnie wręczył jej tancerz. Jeszcze inne ujęcie sugeruje, że para wybrała się do galerii sztuki. Czyżby Marcin Hakiel udał się na randkę? 

Fani tancerza już od jakiegoś czasu zaczęli spekulować, iż ten zaczął spotykać się ze swoją taneczną partnerką Hania, jednak jest to mało prawdopodobne, ponieważ kobieta jest zakochana w innym mężczyźnie. Z kim zatem Marcin Hakiel wybrał się do galerii sztuki? Zapewne dowiemy się w najbliższym czasie.

Projekt bez nazwy - 2023-09-22T091420.383.png
Marcin Hakiel wybrał się na randkę? Fot. Instagram/Marcin Hakiel
Projekt bez nazwy - 2023-09-22T091453.880.png
Marcin Hakiel wybrał się na randkę? Fot. Instagram/Marcin Hakiel
Projekt bez nazwy - 2023-09-22T091436.875.png
Marcin Hakiel wybrał się na randkę? Fot. Instagram/Marcin Hakiel