Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dosadne słowa Martyny Wojciechowskiej na "Marszu Miliona Serc". Przykra reakcja ludzi
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.10.2023 17:39

Dosadne słowa Martyny Wojciechowskiej na "Marszu Miliona Serc". Przykra reakcja ludzi

Martyna Wojciechowska
Przykra reakcja na słowa Martyny Wojciechowskiej na "Marszu Miliona Serc". Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Dziś po południu ulicami Warszawy przeszedł zorganizowany przez Koalicję Obywatelską “Marsz Miliona Serc”. Przybyły na niego tłumy ludzi, w tym również rzesze najbardziej znanych gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Martyny Wojciechowskiej, która jest znaną aktywistką. Niestety słowa, które wygłosiła na marszu, spotkały się z przykrą reakcją ludzi. Komentarze na jej mediach społecznościowych mówią same za siebie.

Gwiazdy na "Marszu Miliona Serc". Wśród nich pojawiła się Martyna Wojciechowska

1 października w Warszawie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Ulicami stolicy przeszedł zorganizowany przez Koalicję Obywatelką “Marsz Miliona Serc”, w którym wzięły udział tysiące ludzi. Solidarność z protestującymi okazały również największe gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znaleźli się m.in. Krystyna Janda, Kinga Rusin, Magda Mołek, Małgorzata Ohme, Zygmunt Hajzer, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek z rodziną oraz Martyna Wojciechowska.

Obecność słynnej podróżniczki na marszu nie powinna dziwić, ponieważ jest ona znaną aktywistką na rzecz  młodego pokolenia i chętnie angażuje się w podobne inicjatywy społeczne. Niestety wielu osobom nie spodobało się, jak otwarcie mówi o swoich przekonaniach politycznych. Po tym, jak Martyna Wojciechowska zwróciła się do ludzi, spotkał ją straszliwy hejt.

Martyna Wojciechowska ujawnia prawdę o zdrowiu przybranej córki. Internautów prosi tylko o jedno

Martyna Wojciechowska wygłosiła poruszające słowa podczas "Marszu Miliona Serc"

Martyna Wojciechowska dołączyła do tysięcy Polaków, którzy w niedzielne popołudnie wybrali się na “Marsz Miliona Serc”. Wśród nich znalazła się ubrana w białą koszulkę z napisem "peace" (ang. pokój) Martyna Wojciechowska. 

Podczas przemarszu ulicami Warszawy wygłosiła kilka ważnych słów:

Słuchajcie, przychodźcie koniecznie! (…) Będzie nas milion, albo nawet więcej! Zachęcam, żebyście tu byli, dlatego, że ja i wszyscy ci ludzie tutaj marzymy o tym, żeby była Polska pod hasłem “peace” a nie “PiS”. (…) Chciałabym, żeby ten kraj był pełen pokoju, miłości, życzliwości i to do nas należy wybór! – mówiła na krótkim wideo, które opublikowała na swoim Instagramie.

Przykra reakcje ludzi na słowa Martyny Wojciechowskiej

Po słowach, które Martyna Wojciechowska wygłosiła na swoim Instagramie, w sieci wybuchła prawdziwa burza. Wiele osób poparło podróżniczkę, jednak nie zabrakło i tych, którym nie spodobał się fakt, iż dziennikarka otwarcie głosi swoje przekonania polityczne i nakłania do zmiany. 

W komentarzach pod filmikiem, który opublikowała na platformie, zawrzało. Niektórzy internauci wprost wygłosili niezadowolenie, inni nie szczędzili obraźliwych słów w kierunku Wojciechowskiej, ale i Donalda Tuska.

  • Ja wiem, na kogo mam głosować. TVN nie będzie mi mówić, na kogo mam głosować, na pewno nie na złodzieja.
  • Ależ ja jestem wolna i niech tak zostanie. Normalnym ludziom na samo wspomnienie tamtych rządów słabo się robi.
  • Martyna, lubię twoje programy, ale głupoty gadasz, jedyna propozycja Tuska to zniszczyć pis. 
  • Wszyscy jesteście dziećmi reżimu komunistycznego, wszyscy do wyj… z rządu – czytamy pod postem.