Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dwa dni po śmierci chłopaka dowiedziała się, że jest w ciąży. Wiadomość ogłosiła na pogrzebie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.09.2021 16:50

Dwa dni po śmierci chłopaka dowiedziała się, że jest w ciąży. Wiadomość ogłosiła na pogrzebie

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
fot. eastnews.pl @Jan Bielecki

Hannah Probert i Bradley Lukins długo starali się o dziecko. Niestety, pewnego dnia Bradley zginął w wypadku samochodowym. Kiedy Hannah dowiedziała się kilka dni później, że jest w ciąży, zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich.

Hannah i Bradley byli nierozłączni i mieli wiele wspólnych planów na przyszłość. Bardzo pragnęli zostać rodzicami. Wszystkie ich marzenia przekreślił wypadek samochodowy, w którym mężczyzna zginął.

Bradley jechał samochodem ze swoim kolegą — siedział na fotelu pasażera, więc kiedy samochód dachował, ciężar uderzenia okazał się dla niego śmiertelny. Zmarł w szpitalu w wyniku krwotoku wewnętrznego.

Kobieta ogłosiła na pogrzebie, że jest w ciąży

Kiedy Probert dwa dni później zrobiła test ciążowy, okazało się, że spodziewa się dziecka. W rozmowie z The Sun kobieta przyznała, że była to najbardziej słodko-gorzka chwila w jej życiu.

Hannah była załamana, że Bradley nigdy nie dowie się, że miał zostać ojcem. Postanowiła ogłosić, że jest w ciąży na pogrzebie, przy wszystkich jego bliskich.

Było to dla niej bardzo trudne, ale po czasie przyznaje, że była to dobra decyzja. Hannah urodziła dziewięć miesięcy później — chłopcu dała na imię Archie-John Bradley.

Hannah mówi, że syn wygląda dokładnie, jak jej zmarły partner. Dziecko dało jej też siłę, by przetrwać żałobę po ukochanym.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Poruszające słowa żony Wiesława Gołasa o grobie męża

Źródło: Papilot.pl