Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wyszli na imprezę i zapomnieli o dzieciach, wrócili po 4 dniach. Ujawniono zatrważające szczegóły
Kinga Majewska
Kinga Majewska 09.06.2020 09:09

Wyszli na imprezę i zapomnieli o dzieciach, wrócili po 4 dniach. Ujawniono zatrważające szczegóły

tata
fot. instagram.com/feegur

Dzieci pozostawiła bez opieki 23-letnia matka Margarita oraz jej partner Aleksiej. Młode małżeństwo mieszkające w Kamczatce w Rosji zachowało się skrajnie nieodpowiedzialnie, przez co doszło do prawdziwej tragedii. Niestety, jedno z ich dzieci zmarło.

Dzieci zostały same w domu podczas gdy ich rodzice poszli na imprezę. 4-miesięczne bliźnięta zostały bez jedzenia i picia przez 4 dni. W tym czasie młode małżeństwo bawiło się w najlepsze. Jeden z maluchów umarł z wycieńczenia, a drugi w krytycznym stanie trafił do szpitala. Do tragicznych wydarzeń doszło w Rosji.

Dzieci 4 dni nie jadły

Młode małżeństwo z Rosji postanowiło wybrać się na imprezę z przyjaciółmi. Kiedy ci zapytali ich o 4-miesięczne maluchy, matka dopuściła się obrzydliwego kłamstwa.

23-letnia mama bliźniaków powiedziała znajomym, że jej dzieci przebywają obecnie w szpitalu, ponieważ są zakażone koronawirusem. Nikt nie zorientował się, co rzeczywiście dzieje się z bobasami.

  1. Nagle ujawniono szczegóły bonu turystycznego. Dostanie go tylko wybrana grupa
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Możesz być mocno zdziwiony, szczęka opada do samej ziemi
  3. Zenek Martyniuk w końcu wyjawił prawdę o swoim synu. Jest zupełnie inaczej niż wszyscy myśleli

Nie żyje jedno dziecko

Dzieci leżące we własnych odchodach, znalazła ich babcia. Kobieta martwiła się, że młode małżeństwo nie odbiera od niej telefonów już od dłuższego czasu, dlatego postanowiła je odwiedzić.

Seniorka, jak tylko zobaczyła, co się stało, od razu wezwała policję. Jak podaje portal Daily Mail, parze grozi do 20 lat więzienia. Małżeństwo prawdopodobnie zostanie skazane za zabójstwo jednego z bliźniaków, które zostało zagłodzone na śmierć- drugie dalej walczy o życie w szpitalu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzieci

Jeden z bliźniaków zmarł, a drugi jest w krytycznym stanie.

Couple ‚left 16-week old twins for FOUR DAYS so they could go on drinking binge’ leaving one child to starve to death https://t.co/LQawKNlAML

— Daily Mail Online (@MailOnline) June 8, 2020

Małżeństwo zostawiło dzieci bez jedzenia na 4 dni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS i ogromna wpadka – mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
  3. Jaki masz kształt brwi? Odkrywają twoją osobowość i podejście do życia
  4. Niedziele handlowe wrócą? Jest oficjalne stanowisko, już wszystko jasne
  5. Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród nastolatków. Jest już kilkadziesiąt ofiar, rodzice mają się o co martwić
  6. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl