Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Andrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet
Karol Osiński
Karol Osiński 08.03.2021 09:56

Andrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet

Wyniki wyborów
Fot. Piotr Molecki/East News,Warszawa, 04.06.2020. Sejm

Dzisiaj Dzień Kobiet, zatem nie mogło zabraknąć życzeń skierowanych przez prezydenta do wszystkich przedstawicielek płci pięknej w Polsce. Głowa państwa, a także pracownicy Kancelarii Prezydenta nagrali specjalne wideo, które otwierają słowa męża Agaty Dudy. Nagranie stało się hitem.

Piękne życzenia z okazji Dnia Kobiet złożyli wszyscy członkowie Kancelarii Prezydenta z głową państwa na czele. Prezydent podziękował kobietom za trud i ciepło, które ofiarują mężczyznom.

Andrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet

Na oficjalnym Twitterze Kancelarii Prezydenta pojawiło się nagranie, na którym Andrzej Duda i jego współpracownicy składają płci pięknej najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wideo w bardzo szybkim tempie rozeszło się po sieci, a użytkownicy medium regularnie podają je dalej. Jako pierwszy życzenia złożył prezydent.

Dziękujemy wszystkim paniom wspaniale wykonującym swoje zadania zawodowe. Za cierpliwość, za ciepło, za fachowość, za wszystko, co na co dzień nam ofiarujecie – powiedział na nagraniu Andrzej Duda.

Dzień Kobiet, jest idealnym momentem do podziękowania kobietom za trud, który wkładają w rozwój polskiego społeczeństwa. Równie wzruszający był opis, który dodano do wzruszającego nagrania przygotowanego przez Kancelarię Prezydenta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Życzymy wszystkim Paniom wielu nowych sukcesów – ale też zasłużonego wytchnienia, dobrego zdrowia, szczęścia i harmonii w gronie kochających bliskich oraz spełnienia wszelkich planów i marzeń. Wszystkiego dobrego! – czytamy.

Kancelaria Prezydenta składa życzenia z okazji Dnia Kobiet

Poza głową państwa w nagraniu możemy usłyszeć nagrania kilku członków Kancelarii Prezydenta. Co ciekawe, nie byli to jedynie mężczyźni. Byli to: Tomasz Kulikowski, Dawid Drabik, Grażyna Ignaczak-Bandych (Szef Kancelarii Prezydenta RP), Barbara Brodowska-Mączka, Paweł Soloch, Błażej Spychalski, Marta Ogonowska-Polkowska, Łukasz Rzepecki, Paweł Szrot i Aleksandra Wicik.

Szefowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Grażyna Ignaczak-Bandych złożyła kobietom następujące życzenia:

Życzę wiary w nieograniczone możliwości, które drzemią w kobietach.

A teraz porada dla mężczyzn. Jeśli w dalszym ciągu nie mieliście pomysłu, co kupić swojej ukochanej na Dzień Kobiet, to służymy pomocą. Klikając w >ten< artykuł znajdziecie najlepsze prezenty, jakie możecie sprawić płci przeciwnej z okazji tego wyjątkowego dnia. Jeśli nie znaleźliście nic interesującego, to odsyłamy was >tutaj<.

Zobacz wideo:

Życzymy wszystkim Paniom wielu nowych sukcesów – ale też zasłużonego wytchnienia, dobrego zdrowia, szczęścia i harmonii w gronie kochających bliskich oraz spełnienia wszelkich planów i marzeń. Wszystkiego dobrego! #DzieńKobiet???? pic.twitter.com/W5GLYfEcLL

— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) March 8, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com