Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dziennikarka na wizji przekazała wiadomość o śmierci. Poinformowała, że William Shakespeare nie żyje
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 29.05.2021 23:11

Dziennikarka na wizji przekazała wiadomość o śmierci. Poinformowała, że William Shakespeare nie żyje

dziennikarka
screen z youtube.com/HeyUWillLose

Dziennikarka poinformowała widzów o śmierci Williama Shakespeare’a. Ze smutkiem wspominała jego największe dzieła takie, jak Makbet, czy Romeo i Julia. Widzowie argentyńskiej stacji Canal 26 byli szczerze zdziwieni informacją o odejściu artysty, który odszedł przeszło 400 lat temu. Doszło do komicznej wpadki.

Argentyńska prezenterka zaliczyła niemałą wpadkę. Dziennikarka poinformowała widzów, iż nie żyje William Shakespeare. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż rzeczywiście odszedł 81-letni Brytyjczyk o tym imieniu. Nie był jednak płodnym dramaturgiem z przełomu XVI i XVII wieku.

Dziennikarka zaliczyła wpadkę na wizji

Argentyńska prezenterka zaliczyła wpadkę, która bardzo szybko stała się niemalże viralem w sieci. Dziennikarka na wizji poinformowała widzów o śmierci Williama Shakespeare’a.

Odszedł bowiem do wieczności 81-letni Brytyjczyk, który był drugą osobą na świecie, która otrzymała szczepionkę przeciwko COVID-19.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mieszkaniec Warwickshire, miasta w Anglii zmarł z powodu udaru w zeszłym tygodniu. O śmierci staruszka poinformowała Noelia Novillo, która podczas swojej wypowiedzi podkreślała, że był autorem prawdziwych arcydzieł literatury takich, jak Makbet czy Romeo i Julia.

Novillo ze szczerym smutkiem na twarzy wyznała, że był dla niej wielkim mistrzem. Informacja o wpadce dziennikarki bardzo szybko rozeszła się w sieci. Internauci nie odmówili sobie żartów na jej temat.

W internecie pojawiły się komentarze, w których ironizowano, że prezenterka pewnie z chęcią zapytałaby żonę Williama, czemu przez ponad 400 lat nie wydał żadnego nowego dzieła.

Zobacz wideo:

???? HUMOR | ????‍♂️ Noelia Novillo (@noelianovillook) es „La Divina Criatura” según CNN en Español pic.twitter.com/xMqJzd9iA9

— Noticias Solidarias ???????? (@notisolidaria) May 29, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Canal 26, wiadomosci.radiozet.pl