Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Została zgwałcona przez brata w wieku 14 lat. Prawdziwy cios wymierzyli jej jednak rodzice
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 09.10.2019 16:32

Została zgwałcona przez brata w wieku 14 lat. Prawdziwy cios wymierzyli jej jednak rodzice

Dziewczyna
facebook.com

Dziewczyna po latach postanowiła podzielić się ze światem swoją traumatyczną historią. Jako 14-letnia dziewczynka została zgwałcona przez jednego z członków rodziny. Na próżno było szukać wsparcia i pomocy w najbliższych osobach. Rodzicie dodatkowo, wymierzyli jej cios, który zapamięta do końca życia.

28-latka wyznała całą prawdę dotyczącą swojego dzieciństwa. Dokładnie 14-lat temu została odurzona narkotykami i zgwałcona przez jedną z najbliższych jej osób. Zdarzenie to obiło piętno na jej całym późniejszym życiu. A brak oparcia w najbliższym otoczeniu o mały włos nie doprowadził do tragedii.

Dziewczyna została zgwłcona

A oprawcą był jej przyrodni brat, który zaprosił ją na domówkę. Kiedy dziewczyna dotarła na miejsce, oprócz mężczyzny i jego współlokatora w mieszkaniu nie było dosłownie nikogo.

Dziewczyna

Dziewczyna przeżyła piekło.

28-latka wspomina, że wieczór ten nie pozostawił w jej głowie nic oprócz… czarnej dziury. Nazajutrz obudziła się w samej koszulce, a obok leżał jej brat. Mężczyzna zmusił ją do stosunku. Pomimo strasznego bólu brzucha, nie miała pojęcia, co tak naprawdę zdarzyło się zeszłej nocy. Dopiero kiedy brat dał jej 20 dolarów na zakup pigułki dzień po, dotarła do niej cała prawda.

Musicie wiedzieć, że dziewczyna przez długi czas była szantażowana i zastraszana. To właśnie dlatego sprawę na policję zgłosiła dopiero po kilku latach.

Oprawca wszystkiego się wyparł

Mężczyzna podanie tabletek poronnych tłumaczył faktem, iż jego siostra powiedziała mu, że obawia się, że jest w ciąży. Gwałt natomiast był dla niego próbą edukacji młodszej siostrzyczki.

Postawa oskarżonego oburzyła sędziego Douglasa. Jego zdaniem zachowanie mężczyzny na sali sądowej było niedopuszczalne i karygodne. Ostatecznie przysięgli skazali mężczyznę na 8 lat pozbawienia wolności. Na koniec dodamy jeszcze, że rodzice stanęli po stronie syna. Fakt, że ich synek trafi do więzienia, był dla nich powodem do rozpaczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna

Mężczyzna został skazany na 8 lat pozbawienia wolności.

Dziewczyna

W sądzie zapomniał, czym jest skrucha.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu