Rozrywka.Lelum.pl

fot. twitter.com @metalcorebarbie

Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Zuzanna Niedzielska

Dziewczyna pomimo atrakcyjnego wyglądu nie została bohaterką tego zdjęcia. Uwagę internautów skradło to, co znajdowało się za nią… W pokoju leżało coś bardzo dziwnego i jednocześnie zabawnego. Użytkownicy nie dawali jej spokoju.

Dziewczyna pomimo atrakcyjnego wyglądu nie została bohaterką tego zdjęcia. Uwagę internautów skradło to, co znajdowało się za nią… W pokoju leżało coś bardzo dziwnego i jednocześnie zabawnego. Użytkownicy nie dawali jej spokoju.

Pewna piękność z Nowego Orleanu chciała pochwalić się w sieci nową sukienką. Pozując do selfie, w lustrze nie zauważyła jednak tego, co znajdowało się w jej pokoju. Użytkownicy Twittera natychmiast wychwycili sytuację na drugim planie i zaczęli wytykać to w komentarzach. Mimo tej popularności dziewczyna nie usunęła fotki.

Dziewczyna zrobiła sobie selfie

To miało być tylko niewinne selfie . Dziewczyna z Nowego Orleanu o pseudonimie Alyssa, pozowała przed lustrem w nowej, wieczorowej sukience. Zdjęcie stylizacji postanowiła opublikować na Twitterze.

– Idę na obiad, bo potrzebowałam wymówki, aby móc to założyć – napisała pod zdjęciem.

Atrakcyjna dziewczyna w wieczorowym makijażu , czarna cekinowa kreacja na wieczór, ładna fryzura i cieliste szpilki, zdawały się być wystarczającym powodem do tego, aby fotka zdobyła dużą ilość polubień.

Biedna Alyssa nie zauważyła jednak tego, co znajdowało się za jej plecami, na całej powierzchni pokoju. Być może po prostu tak bardzo jej to nie przeszkadzało… Jakkolwiek, użytkownicy Twittera szybko zaczęli wymieniać się postem między sobą i tworzyć pod zdjęciem zabawne komentarze.

Bohater drugiego planu

Na zdjęciu dziewczyna pozuje w skąpej, wieczorowej sukni przed lustrem. Kiedy jednak zwrócimy uwagę na drugi plan, naszym oczom ukaże się coś zupełnie innego. Niespotykany bałagan zalewał całą podłogę w pokoju Alyssy. Były tam kosmetyki, torebki, ubrania, poduszki, pędzle i puste butelki po napojach. Zapewne dziewczyna w pośpiechu szykowała się do wyjścia…

Użytkownicy wynajdywali coraz to nowe przedmioty ukryte na zdjęciu i dzielili się nimi w komentarzach. Jeden z nich odkrył nawet pod szafką coś na podobieństwo… szczura! Do tej pory internauci zastanawiają się, czy to prawda, a fotka zdobyła wiele udostępnień i zabawnych komentarzy.

Choć wieczorowa kreacja zeszła na dalszy plan, dziewczyna nie usunęła zdjęcia z profilu. Wystarczyło zrobić w pokoju porządek przed sesją, ale czy wtedy Alyssa byłaby tak popularna? Mimo wszystko gratulujemy jej dystansu do siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna

Alyssa chciała pochwalić się wieczorową kreacją, a wywołała burzę w komentarzach.

dziewczyna

Użytkownicy doszukiwali się w jej rzeczach nietypowych przedmiotów. Jeden z nich zobaczył na zdjęciu nawet… mysz.

dziewczyna

Dziewczyna zmieniła teraz image i publikuje na profilu odważne zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: ciekawe.interia.pl, twitter.com

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Tylko Paweł Królikowski mógł wpłynąć na Antka? Tak mówił o wybrykach syna, był pewny jednego
Czytaj więcej >

Nowości

Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu
Czytaj więcej >

Nowości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska reaguje na skandaliczne publikacje na profilu syna i aferę z Opozdą. Podjęła decyzję
Czytaj więcej >

Nowości

Wdowa po Emilianie Kamińskim w czułych objęciach na premierze spektaklu. Tak teraz wygląda Justyna Sieńczyłło
Czytaj więcej >

Nowości

Na stopach buty na gigantycznym obcasie, a wyżej jeszcze ciekawej. Michał Szpak zadziwił ubiorem
Czytaj więcej >

Nowości

Anicie z "Sanatorium miłości" puściły hamulce. Właśnie spotkała ją ogromna przykrość
Czytaj więcej >
Zuzanna Niedzielska

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]