Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dziewczynka odkryła sekretne pomieszczenie w swoim pokoju. Matka była wstrząśnięta, gdy poznała prawdę
Marta Kulik
Marta Kulik 05.12.2019 10:41

Dziewczynka odkryła sekretne pomieszczenie w swoim pokoju. Matka była wstrząśnięta, gdy poznała prawdę

dziewczynka
Fot. facebook.com/WhatTaraWoodDo

Dziewczynka w dniu swoich szóstych urodzin odkryła sekretne pomieszczenie. Było ukryte w jej pokoju, o czym nigdy nie miała pojęcia. Przez cały czas za ścianą znajdowało się coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie. Kiedy matka poznała prawdę, nie mogła dojść do siebie. Tej historii nie zapomni nigdy.

Kobieta była świadkiem niezwykłego znaleziska córki. Dziewczynka nie tylko odkryła sekretny pokój w domu, ale też bez zastanowienia wzięła w ręce to, co się w nim znajdowało. Rodzina zamarła, kiedy oczom wszystkich ukazała się zawartości.

Dziewczynka odkryła pomieszczenie

W dniu szóstych urodzin dziewczynka została poproszona przez ojca o uporządkowanie zawartości starej, drewnianej skrzyni. Nie miała pojęcia, że przez cały czas jest nagrywana przez ukrytą kamerę. Nagle jej oczom ukazał się kawałek żółtego papieru. Nie mogła uwierzyć, kiedy zorientowała się, że to mapa domu.

Wszystko wyglądało jak na filmach. Zaczęła poruszać się wyznaczonym szlakiem i szybko zauważyła, że końcowy punkt znajduje się w tuż obok jej własnego pokoju. Nie wiedziała tylko, jak się tam dostać. Matka nie miała pojęcia, co się dzieje.

Za ścianą kryła się wielka tajemnica

6-latka stała przed ścianą w swoim pokoju. Poprosiła ojca, aby pomógł jej rozwikłać zagadkę. Mężczyzna na chwilę wyszedł, po czym wrócił z… piłą elektryczną. Już po chwili w ścianie powstała dziura, za którą kryło się sekretne pomieszczenie. Dziewczynka dostrzegła szkatułkę i od razu ją otworzyła.

dziewczynka

Wewnątrz niewielkiego pudełeczka znalazła prawdziwy skarb w postaci biżuterii. Matka była wstrząśnięta tym, co właśnie zostało odkryte w jej własnym domu. Okazało się, że za wszystkim stała jedna osoba… tata. Kiedy dawno temu mężczyzna dowiedział się, że na świat przyjdzie dziewczynka, w trakcie remontu zmniejszył pokój dziecka, a za ścianą zostawił prezent na szóste urodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

DZIEWCZYNKA

Stara mapa doprowadziła dziewczynkę do jej własnego pokoju.

dziewczynka

Za ścianą znalazła swój urodzinowy prezent przygotowany dawno temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Uczennica nie odrobiła pracy domowej. Powód? „Było za dużo zadane”. Nauczycielka odpowiedziała
  3. Za porzucenie psa lub kota grozi kara pozbawienia wolności. Nowe prawo w Polsce
  4. Zakochała się w bezdomnym. Pomogła mu, a dziś wychowują wspólnie dwójkę wspaniałych dzieci
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo