Rozrywka.Lelum.pl

fot. Irina Murza/unsplash.com

Koszmar w polskim mieście, nie żyje miesięczna dziewczynka. Wstrząsające okoliczności śmierci

22 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

Dziewczynka niemająca nawet pełnego miesiąca nie żyje. Do tej wstrząsającej sytuacji doszło w Inowrocławiu. Informację o śmierci dziecka podała do mediów rzecznik prasowa KWP w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz. Okoliczności śmierci dziewczynki są obecnie wyjaśniane. Wiadomo jednak, że w momencie zgonu dziecka, jej rodzice byli nietrzeźwi.

Dziewczynka niemająca nawet pełnego miesiąca nie żyje. Do tej wstrząsającej sytuacji doszło w Inowrocławiu. Informację o śmierci dziecka podała do mediów rzecznik prasowa KWP w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz. Okoliczności śmierci dziewczynki są obecnie wyjaśniane. Wiadomo jednak, że w momencie zgonu dziecka, jej rodzice byli nietrzeźwi.

Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani przez policję. Do momentu wyjaśnienia okoliczności śmierci, w których zginęła miesięczna dziewczynka pozostaną pod nadzorem funkcjonariuszy. Dopiero sekcja zwłok wykaże, co było dokładną przyczyną zgonu dziecka. Sprawę nadzoruje prokuratura.

Nie żyje miesięczna dziewczynka z Inowrocławia

Czytając o takich rzeczach ludzie chcieliby, żeby to była zwykła plotka, jednak niestety to prawda. Doniesienia o śmierci dziewczynki, która miała zaledwie 27 dni zostały potwierdzone przez policję. Przyczyna śmierci dziecka nie została jeszcze ustalona. Jej rodzice w momencie zgonu byli nietrzeźwi.

44-letnia kobieta znajdująca się pod wpływem alkoholu poinformowała w poniedziałek rano, że jej 27-dniowa córka nie żyje. Decyzją prokuratora matkę dziewczynki oraz 39-letniego ojca dziecka, również nietrzeźwego, zatrzymano do wyjaśnienia – przekazała rzecznik prasowa KWP w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz.

O śmierci dziecka najwięcej powie sekcja zwłok, której wyniki już wkrótce mają zostać podane. Radio Zet podaje informację przezkazaną przez PAP, że nie miało ono żadnych śladów na ciele, które mogłyby wskazywać na nadużywanie przemocy przez domowników.

Sprawa prowadzona jest przez inowrocławską policję, która nadzorowana jest przez tamtejszą prokuraturę. Rodzice dziewczynki mają złożyć wyjaśnienia.

Grudzień tragicznym miesiącem

Powoli dobiegający końca grudzień, jest zdecydowanie jednym z najgorszych miesięcy w i tak już tragicznym 2020 roku. Można powiedzieć, że to idealna puenta tego, co spotkało cały świat na przestrzeni tych dwunastu miesięcy. W trakcie tych zaledwie dwudziestu dni wydarzyło się bardzo wiele złych rzeczy, o których wolelibyśmy nie pamiętać.

Śmierć dziecka z Inowrocławia, to jedno, jednak przypomnijmy, że na początku miesiąca w Legnicy doszło do podobnego przypadku w sprawie śmierci 8-miesięcznego Szymonka . Chłopiec został znaleziony w jednym z mieszkań, a jego rodzice byli nietrzeźwi. Prawdopodobnie był bity.

Ciężka do wytłumaczenia sytuacja miała miejsce także w miejscowości Dobropole Pyrzyckie w województwie zachodniopomorskim. Otóż podczas jednej z libacji alkoholowych po tym, jak chłopiec przytrzasnął sobie go tapczanem.

Nie wiadomo dlaczego ten miesiąc przyniósł nam tak wiele przykrości i tragedii. Nie można także zapomnieć o śmierci Piotra Machalicy, czy Jerzego Karwowskiego. Co więcej, rząd zadecydował, że 28 grudnia wprowadzona zostanie narodowa kwarantanna.

Co prawda mamy dopiero 22 grudnia, jednak już teraz można powiedzieć, że ten miesiąc wart jest zapomnienia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Krzysztof Ibisz pokazał 17-letniego syna. Zaniemówiliśmy, Vincent zamienia się w swojego tatę
Czytaj więcej >

Nowości

Tylko u nas. Anna Lewandowska nie planuje być prowadzącą "Pytania na śniadanie". Ujawniła kulisy pracy w TVP
Czytaj więcej >

Nowości

Dżaneta chciała od mamy 100 zł. Genialna rozmowa matki z córką
Czytaj więcej >

Nowości

Gruchnęły smutne wieści. Po tylu latach córka Maryli Rodowicz rozstała się z ukochanym
Czytaj więcej >

Nowości

Amerykanie przecierają oczy na widok Joanny z "Sanatorium miłości". Tak ubrana jest na wakacjach
Czytaj więcej >

Nowości

Kurzajewski wciąż szaleje z miłości do Katarzyny Cichopek. Właśnie zdobył się na piękny gest
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]