Rozrywka.Lelum.pl

Pexels/Karolina Grabowska

Dziś wieczorem wielka filmowa uczta dla widzów. Polsat pokaże kultową produkcję

25 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Polsat szykuje dla swoich widzów prawdziwą filmową ucztę. Już dziś wieczorem na antenie stacji będzie można zobaczyć kultową produkcję, opowiadającą o losach kapitana Jacka Sparrowa. O której można zobaczyć „Piratów z Karaibów”?

Polsat szykuje dla swoich widzów prawdziwą filmową ucztę. Już dziś wieczorem na antenie stacji będzie można zobaczyć kultową produkcję, opowiadającą o losach kapitana Jacka Sparrowa. O której można zobaczyć „Piratów z Karaibów”?

Już dziś wieczorem Polsat przygotował uwielbianą przez widzów produkcję „Piraci z Karaibów”. Fani przygód zwariowanego Jacka Sparrowa nie mogą przegapić takiej okazji.

Polsat wyemituje dziś kultową produkcję

Już dziś wieczorem na antenie telewizji Polsat będzie można oglądać kultową produkcję, opowiadającą o losach kapitana Jacka Sparrowa. „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” to film, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią telewidzów. O czym dokładnie jest ta historia?

Produkcja ta, tak naprawdę nie jest ani sequelem, ani prequelem żadnej z części serii, ale opowiada odrębną historię z życia kapitana Jacka Sparrowa. W związku z tym fani Willa Turnera, którego odgrywa Orlando Bloom oraz Elizabeth Swann, w którą wciela się Keira Knightley, mogą nie być zachwyceni brakiem ich ulubionych postaci. Mimo to „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” to opowieść warta zobaczenia.

Film opowiada o zmaganiach Jacka Sparrowa poszukującego źródła młodości. Niestety chwilę przed kolejną wyprawą kapitan zostaje pojmany przez Anglików, którzy chcą, aby dołączył do rządowej ekspedycji. Całe szczęście głównemu bohaterowi udaje się uciec i chwilę później spotkać swoją dawną znajomą Angelikę, czyli córkę pirata Czarnobrodego. Okazało się, że ojciec i córka nie mają do końca dobrych zamiarów.

W tej trzymającej w napięciu opowieści zobaczymy plejadę światowych gwiazd, takich jak Johnny Depp, Geoffrey Rush, Penelope Cruz czy Sam Claflin. „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” będzie można obejrzeć dziś o godzinie 21 na antenie telewizji Polsat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Magda Gessler usiadła przy stoliku, nagle rozległ się krzyk. „Wzywać straż pożarną”
Czytaj więcej >

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]