Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2022 14:58

Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią

katarzyna dowbor
fot. youtube.com – Magazyn VIVA!

Katarzyna Dowbor największą popularność zdobyła jako prowadząca show Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Teraz dziennikarka wyjawiła, jak wiele dla osób z programu robi jej najmłodsza córka Maria. Kim jest pociecha prezenterki?

Katarzyna Dowbor otworzyła się na temat swojego życia prywatnego i wyjawiła, czym zajmuje się jej córka Maria. Okazało się, że dziewczyna wielokrotnie pomagała rodzinom, które brały udział w programie „Nasz Nowy Dom”.

„Nasz Nowy Dom”: Córka Katarzyny Dowbor pomaga rodzinom z programu

Katarzyna Dowbor to znana polska dziennikarka, która zasłynęła rolą gospodyni w programie „Nasz Nowy Dom”. Prowadząca show Polsatu razem z jej niezawodną ekipą remontową udaje się do najbardziej potrzebujących rodzin w naszym kraju, aby pomóc odmienić ich dom i zapewnić im odpowiednie warunki do życia. W ostatnim wywiadzie prezenterka opowiedziała, jak jej córka Maria pomaga uczestnikom produkcji.

Córka Katarzyny Dowbor zaraz po zdaniu matury wyleciała na studia do Wielkiej Brytanii. Dziewczyna dostała się na psychologię, która od razu okazała się jej wielką pasją. Niedawno 22-letnia Maria wróciła do kraju. Dziennikarka zdradza, co przyczyniło się do powrotu jej córki.

-Wróciła, bo w Anglii jest teraz trudna sytuacja. Marysia studiowała w Anglii. Po Brexicie i przy tej pandemii, która teraz jest, lepiej będzie, jak będzie w Polsce i teraz studiuje to samo, tylko w Polsce — wyjawiła w rozmowie z portalem „Jastrząb Post” Katarzyna Dowbor.

Córka Dowbor przejmuje się losem uczestników show „Nasz Nowy Dom”

Prowadząca program „Nasz Nowy Dom” wyznała również, że jej córka nie planuje kariery w show-biznesie. Według dziennikarki Maria jest zbyt wrażliwą dziewczyną na pracę w tym miejscu. Katarzyna Dowbor twierdzi natomiast, że 22-latka ma ogromny talent do pisania i bardzo lubi swój kierunek studiów.

-Moja córka absolutnie nie widzi siebie w telewizji. Ona jest osobą bardzo wrażliwą, myślę, że to nie jest dla niej miejsce. Tu jednak trzeba mieć troszkę skórę słonia. Natomiast bardzo pięknie pisze, fantastycznie pisze, ma duży talent. Ale na razie idzie w stronę nauki. Psychologia to jest to, co ją najbardziej kręci, najbardziej lubi i ja jestem za tym, aby w tym pozostała — zdradziła prowadząca „Nasz Nowy Dom”.

Co więcej, Katarzyna Dowbor wyjawiła, że jej córka niezwykle przejmuje się losem uczestników programu „Nasz Nowy Dom”, który prowadzi jej mama. Maria jest ogromną fanką produkcji Polsatu i często z zapałem śledzi odcinki show. Jak mówi sama dziennikarka, 22-latka niejednokrotnie wzruszała się, słuchając o losach potrzebujących rodzin i z chęcią udzielała uczestnikom pomocy.

-Moja córka lubi oglądać program. Przejmuje się losem rodzin. Często się tak zdarzało, że jakieś książki dawała dla dzieciaków, które były w programie i widziała, że dziewczyna lubi czytać, a nie stać ją na kupno książek. Więc Marysia wyjmowała swoje z biblioteki, bo ma tego bardzo dużo i mówiła, żebym dała dziewczynce, żeby miała. Więc naprawdę jest to fajne — wyznała Dowbor.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”