Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Dziwna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska nagle zaczęła tulić się do kolegi
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 22.04.2022 09:37

Dziwna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska nagle zaczęła tulić się do kolegi

Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to duet uwielbiany przez widzów porannego programu „Pytanie na śniadanie”. Prowadzący postanowili podzielić się w sieci krótkim nagraniem z planu śniadaniówki.

Na nagraniu widzimy, jak gwiazdy wykonują tzw. „trend” z aplikacji TikTok, polegający na literowaniu słowa „Pinokio”. Nagle Tomaszewska robi coś niesamowitego! Pochyla się w kierunku współprowadzącego i zaczyna się do niego tulić.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie”

Program „Pytanie na śniadanie” już od wielu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Śniadaniówka codzienne przykuwa przed telewizory tysiące widzów, którzy chętnie spędzają poranek razem ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Wczoraj jednymi z najważniejszych gwiazd programu byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. To oni stali się bohaterami krótkiego nagrania udostępnionego w sieci.

Twórcy „Pytania na śniadanie” ostatnio starają się trafić również do młodszego pokolenia i publikują kulisy programu w internecie. Korzystając z aplikacji TikTok prowadzący wykonują różne „trendy” i opowiadają o swoich doświadczeniach związanych ze śniadaniówką. Zachowanie Małgorzaty Tomaszewskiej na ostatnim filmiku mogło jednak zaskoczyć.

Małgorzata Tomaszewska zaczęła tulić się do kolegi

Na wideo widzimy, jak prowadzący ruszają ustami do dźwięku, na którym dorosła kobieta uczy dziecko mówienia słowa „Pinokio”. Małgorzata Tomaszewska udaje, że powtarza po swoim współprowadzącym kolejne litery wyrazu. Gdy ma już je połączyć w jedno, pochyla się w kierunku Aleksandra Sikory i zaczyna go tulić. Oboje zaczynają się śmiać.

Filmik został udostępniony na profilu „Pytania na śniadanie” w ramach promocji dzisiejszego odcinka. Małgorzata Tomaszewska wraz z Aleksandrem Sikorą zapowiedzieli w ten sposób swoją obecność w kolejnym wydaniu programu. Gwiazdy te pokazują się w śniadaniówce już od kilku lat. Tomaszewska zaczynała w 2018 roku, a Sikora dołączył do niej w 2019.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego