Rozrywka.Lelum.pl

Fot. pixabay.com @RitaE

Perfumy, które pachną mięsem, pieniędzmi czy homarem! Będziecie w szoku

29 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Marzena Siarkiewicz

Dziwne perfumy to takie, których zapach daleki jest od tych, do których zdążyliśmy przyzwyczaić się w drogeriach. Czas powiedzieć

Dziwne perfumy to takie, których zapach daleki jest od tych, do których zdążyliśmy przyzwyczaić się w drogeriach. Czas powiedzieć

Wszyscy pamiętamy kreację Lady Gagi z gali MTV VMA 2010, gdyż składało się na nią mięso. Ekstrawagancja może być jednak obecna nie tylko w modzie, ale również w perfumeriach. Niektóre wonie mogą przyprawić o dreszcze. Poznajcie najdziwniejsze perfumy na świecie.

Jakie są dziwne perfumy?

  1. Zapach sera pleśniowegoEau de Stilton, pochodzący z Anglii, producenci wyrobów mlecznych wpadli na pomysł stworzenia zapachu, na który składać się będą waleriana, szałwia, rozmaryn oraz…ser pleśniowy. Panom zależało, aby kobiece perfumy pachniały jego niebieską odmianą.
  2. Zapach domu pogrzebowego Demeter Funeral Home – perfumy powstały z roślin, które obecne są w pogrzebowych wieńcach. Znajdziemy w nich nutki mahoniu, sosny czy jodły. Obecne są aromaty lilii, chryzantem, mieczyków oraz goździków. Jacyś chętni?
  3. Zapach mięsaBurger King Flame – znana sieć restauracji stworzyła wodę kolońską, która posiada aromat mięsny. Brzmi kusząco? Wygląda na to, że produkt miał pełnić funkcję marketingową. Nic nas już nie zdziwi, ostatnio KFC wypuściło świeczkę o zapachu kurczaków .
  4. Zapach marihuany Cannabis Flower, zapach ten zdobywa coraz więcej zwolenników. Mieszanka chmielu, konopi indyjskich i parzonej kawy podbija serca ludzi.
  5. Zapach homara Lobster Perfume, perfumy produkowane przez firmę, której inne dzieło opisywaliśmy w punkcie drugiej. Specjalizuje się ona w dziwnych zapachach.
  6. Zapach martwych celebrytów My DNA Fragrance. Jeżeli marzy się nam pachnieć jak Elvis Presley, teraz nasze pragnienia mają szansę się ziścić. Firma twierdzi, że wykorzystuje DNA zmarłych gwiazd do stworzenia oryginalnych woni. Interesujące.
  7. Zapach pieniędzy Money Perfume. Na pomysł ich stworzenia wpadł jeden z pracowników firmy Microsoft. Pachnieć mają monetami, stalowymi i miedzianymi.

Jacyś chętni na powyższe perfumy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

perfumy
ZOBACZ TEŻ:
  1. Istnieje JEDEN dzień, w którym zdradzamy najczęściej. Jesteście ciekawi?
  2. Adopcja psa jest świetna! Te zdjęcia to udowadniają
  3. Kształt piersi. Co mówi o jego właścicielce?

źródło: papilot.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Piotr Gąsowski rzadko wspomina o ojcu. Teraz zrobił wyjątek, ich relacja jest naprawdę wyjątkowa
Czytaj więcej >

Nowości

Najpierw informacja o śmierci, teraz kolejne złe wieści. Słowa pracownicy baru z "Kuchennych rewolucji" niepokoją
Czytaj więcej >

Nowości

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Czytaj więcej >

Nowości

Przykry widok. Bożena z "Sanatorium miłości" nie odnalazła szczęścia po programie. Gorzkie słowa o miłości
Czytaj więcej >

Nowości

Smutek i wielkie pożegnanie. Widzowie nie mogą przeżyć odejścia gwiazdy Hell’s Kitchen
Czytaj więcej >

Nowości

Majka Jeżowska była na weselu Agaty Młynarskiej. Po 9 latach ujawniła, co tam się działo
Czytaj więcej >
Marzena Siarkiewicz

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]