Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ekipa „Nasz nowy dom” ujrzała wstrząsający widok po wejściu mieszkania. Doszło w nim do wielkiej tragedii
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.09.2023 18:39

Ekipa „Nasz nowy dom” ujrzała wstrząsający widok po wejściu mieszkania. Doszło w nim do wielkiej tragedii

nasz nowy dom, Elżbieta Romanowska
Wstrząsająca historia rodziny w nowym odcinku programu "Nasz Nowy Dom". Fot. kadr z programu "Nasz Nowy Dom"

Najnowszy odcinek programu “Nasz Nowy Dom” z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Ekipa na czele z Elżbietą Romanowską wkroczyła do domu, który jest naznaczony nie tylko wieloma budowlanymi mankamentami, ale również straszną tragedią. 

Kontrowersje związane z programem "Nasz Nowy Dom"

W ostatnim czasie na antenie Polsatu swoją premierę miał nowy, 21. sezon kultowego programu, “Nasz Nowy Dom”. Znaczącą zmianą, która nastąpiła po 10 latach emisji, była zmiana prowadzącej z Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską. Nie obeszło się przy tym bez kontrowersji, które rozgrzały do czerwoności cały internet.

Pierwszy odcinek nowej serii show został skrytykowany przez widzów. Nie szczędzili oni uwag w kierunku nowej prowadzącej, która, ich zdaniem, nie jest w stanie zastąpić ikony, którą bez wątpienia stała się Katarzyna Dowbor. Jakie emocje wywoła wśród fanów programu najnowszy odcinek “Naszego Nowego Domu”? Zwiastun, który został opublikowany w mediach społecznościowych telewizji Polsat, ujawnia porażająca historię rodziny, której pomoże ekipa.

Skandal w premierowym odcinku "Nasz nowy dom". Pani Ania z Konina pobladła, gdy to ujrzała w swoim domu po remoncie

"Nasz Nowy Dom": już dziś zostanie wyemitowany kolejny odcinek 21. serii

Pierwszy odcinek 21. serii “Naszego Nowego Domu” był oczekiwany przez wielu widzów programu. Chcieli oni porównać swoje przypuszczenia dotyczące nowej prowadzącej do rzeczywistości. Niestety, wielu z nich zawiodło się zachowaniem Elżbiety Romanowskiej, która miała swój sposób na to, jak poprowadzić show.

Czy najnowszy, 4. odcinek 21. sezonu “Naszego Nowego Domu” zmieni sceptyczne nastawienie fanów? Zostanie w nim przedstawiona historia rodziny składającej się z 2 dziewczynek oraz dziadków, którzy zajmują się nimi na co dzień. Rodziców Anity i Amelii spotkał straszny los. Dramat rozegrał się w domu, który nie jest przystosowany, by mieszkać w nim na co dzień…

"Nasz Nowy Dom": tragiczna historia z nowego odcinka doprowadzi widzów do łez

W 292 odcinku “Naszego Nowego Domu”, który zostanie wyemitowany już dziś wieczorem, widzowie poznają smutną historię Anity i Amelii, które straciły dwójkę swoich rodziców w wyniku choroby nowotworowej. Obecnie rolę prawnych opiekunów dziewczynek pełnią ich dziadkowie. Cała rodzina zmuszona była wyprowadzić się do mieszkania wujka, gdyż ich dom nie nadaje się do zamieszkania. W dodatku miejsce to wciąż przypomina im o tragicznych wydarzeniach z przeszłości.

By pomóc rodzinie, ekipa programu “Nasz Nowy Dom” z Elżbietą Romanowską na czele będzie musiała m.in. rozwiązać kwestię łazienki, której nie ma, naprawić przeciekający dach, a także naprawić instalację elektryczną. Czy uda im się przeprowadzić remont domu, w którym tak wiele rzeczy wymaga naprawy?