Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ela Romanowska opuściła Polskę. Wszyscy przecierają oczy, zafundowała sobie nowy wygląd
Michał Fitz
Michał Fitz 27.05.2023 20:01

Ela Romanowska opuściła Polskę. Wszyscy przecierają oczy, zafundowała sobie nowy wygląd

Ela Romanowska
fot. KAPiF

Ela Romanowska miała ostatnio bardzo ciężki okres. Choć tak naprawdę nic złego nie zrobiła, spadła na nią spora niechęć w wyniku tego, że zastąpiła ukochaną Katarzynę Dowbor w programie “Nasz nowy dom”. Teraz wyjechała z kraju i przy okazji zafundowała sobie metamorfozę.

Wszystkim pochwaliła się w mediach społecznościowych. Gdzie wybrała się aktorka?

Ela Romanowska zainwestowała w siebie

Aktorka zwróciła się ostatnio do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, by poinformować ich o tym, że nadrobiła wszystkie służbowe obowiązki, które skumulowały jej się w ostatnim czasie. Postanowiła też zainwestować w siebie.

Jak zaznaczyła, zaliczyła wizytę u kosmetyczki. Wyregulowała sobie brwi oraz sprezentowała efektowne, długie paznokcie w kolorze jaskrawej czerwieni. Te zabiegi z pewnością odświeżyły jej wygląd.

Prawdę o bracie Dawida Kwiatkowskiego mało kto znał. Gdy wyszli razem na scenę doszło do rzadko spotykanych scen

Ela Romanowska wyjechała z kraju

Natłok obowiązków w połączeniu z presją internautów, którzy starają się wmówić Romanowskiej, że ta nie da rady zastąpić Katarzyny Dowbor, mogły doprowadzić do tego, że aktorka jest zwyczajnie przemęczona. Pewnie przyda jej się więc delikatna odskocznia w postaci ucieczki z kraju.

W mediach społecznościowych prezenterki widać bowiem, że wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Jak wyjawiła, jej celem jest Nowy Jork. Niedługo można więc spodziewać się obszernej relacji z tego miasta na profilu aktorki.

Ela Romanowska z nową energią

Kilka dni temu aktorka publikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznała, jak zbawiennie działa na nią wiosna i poprawa pogody. Przyznała, że w takich warunkach od razu chce się bardziej pracować, kochać i ogólnie funkcjonować.

- Niech ten stan trwa jak najdłużej czego sobie i Wam życzę z całego serca — pisała wówczas naładowana pozytywną energią aktorka.

Zobacz zdjęcie:

Romanowska zrzut.JPG
instagram.com/elaromanowska
Romanowska zrzut 2.JPG
instagram.com/elaromanowska