Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ela Romanowska przekazała zatrważające wieści. Jest w miejscu, które spowiły pożary
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.06.2023 08:13

Ela Romanowska przekazała zatrważające wieści. Jest w miejscu, które spowiły pożary

Ela Romanowska
fot. KAPiF

Ela Romanowska udała się na urlop do Stanów Zjednoczonych, jednak wydarzyło się kilka nieprzyjemnych rzeczy, które nieco przeszkodziły jej w spokojnym wypoczynku. Wyjazd relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Niedługo przed wylotem nowa prowadząca programu “Nasz nowy dom” postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd. Aktorka postanowiła zrobić sobie nowe paznokcie i brwi. 

Ela Romanowska poleciała do USA na urlop

Pobyt aktorki w Stanach Zjednoczonych został zakłócony przez pożary w Kanadzie. Toksyczny dym zza Niagary dotarł aż do wschodniego wybrzeża USA, gdzie przebywa Ela Romanowska.

- My dopiero wychodzimy z hotelu, dość późno. Ze względu na to, że na zewnątrz nie jest za ciekawie ze względu na pożary, jakie mają miejsce, więc wszystko wygląda, jakby było spowite mgłą, taką dość dużą - powiedziała na instastory.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Ela Romanowska ma zaburzony urlop przez pożary

Ela Romanowska przyznała również, że przez to wszystko trudniej jest jej oddychać i planuje jedynie krótki spacer, a większość czasu będzie spędzała w muzeach, które są w wielu przypadkach darmowe.

Nowa prowadząca programu “Nasz nowy dom” jest świeżo po 40. urodzinach, więc można domniemywać, że tak daleki wyjazd jest dla niej swego rodzaju prezentem. Ten szczególny dzień spędzała w Nowym Jorku. Tym większa szkoda, że nie układa się on dla niej zgodnie z planem.

Ela Romanowska skończyła 40 lat

Z okazji urodzin Ela Romanowska wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcia w całkiem naturalnym stylu. Pokazała się fanom bez makijażu i żadnej innej charakteryzacji, co im się spodobało

Wiele osób pod postem aktorki złożyło jej życzenia z tej okazji. Widać, że pomimo tego, że internauci mocno dali jej w kość po tym, jak okazało się, że to ona zastąpi Katarzynę Dowbor, to i tak może ona liczyć na wsparcie swoich najwierniejszych fanów, których jest naprawdę sporo.