Rozrywka.Lelum.pl

Fot. Unsplash @mickael

Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

13 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Marzena Siarkiewicz

Erotyczne sny zdarzają się każdemu z nas. Te przyjemne marzenia senne mają swoje znaczenie. Już wiemy, jakie. Zapraszamy do lektury.

Erotyczne sny zdarzają się każdemu z nas. Te przyjemne marzenia senne mają swoje znaczenie. Już wiemy, jakie. Zapraszamy do lektury.

Chyba nie ma osoby, która nie śniła na tematy dotyczące seksu. To bardzo popularny motyw w naszych snach.

Jakie znaczenie mają erotyczne sny?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że sceny seksu, których doświadczamy w marzeniach sennych, nie zawsze mają znaczenie dosłowne. W większości przypadków jest ono metaforyczne, a sam stosunek seksualny nie musi oznaczać pożądania w kierunku osoby, która nam się w nim przyśniła. Istnieją dwa typy snów o charakterze erotycznym. Te, w których śnimy o pełnej penetracji lub te, które opowiadają wyłącznie o zmysłowych pieszczotach.

Do rzeczy. Co oznaczają te sny?

  1. Seks z eksmoże oznaczać problemy w obecnym związku, rzadziej realną tęsknotę za byłym partnerem. Często miewamy takie sny, np. w momencie, gdy zbliżają się imieniny byłego lub byłej drugiej połówki. Sny takie nie muszą oznaczać chęci powrotu do starego związku.
  2. Seks w miejscach publicznych – ten sen sygnalizuje, że za dużo osób wtrąca się w twoje życie prywatne. Miejsca publiczne są metaforą znajdowania się na świeczniku. Właśnie o tym pisaliśmy we wstępie tekstu, nie każdy sen z seksem musi traktować o seksie.
  3. Seks z celebrytą sen z Justinem Bieberem lub Orlando Bloomem nie oznacza, że chcemy się z nimi przespać. Chcemy za to czegoś innego. Uwagi. Częste sny o stosunkach z osobami publicznymi świadczą o tym, że marzymy o karierze w mediach, a jeśli nie tam, to przynajmniej chcemy grać pierwsze skrzypce w świecie swoich przyjaciół i partnera. Pora zacząć działać.
  4. Seks z szefem – ten sen oznacza, że ciebie i twojego szefa może bardzo dużo dzielić, jeśli chodzi o podejście do pracy czy świata. Zbliżenie fizyczne odzwierciedla tutaj chęć zbliżenia się do przełożonego – mentalnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Seks

ZOBACZ TEŻ:

  1. Facebook Dating. Nowa era randkowania?
  2. Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Usunęli wszystkie wspólne zdjęcia
  3. Polka na 1. miejscu listy 100 kobiet, które zmieniły świat

źródło: portal.abzdrowie.pl, cosmopolitan.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Michał Szpak nagrał, jak upiększył swoje skromne mieszkanko
Czytaj więcej >

Nowości

Superniania zwróciła się do rodziny Kubackich. Miała im do przekazania kilka słów
Czytaj więcej >

Nowości

Dawid Kubacki podał nowe wieści o zdrowiu żony. Przechodzi pojęcie, co dzieje się na jego profilu
Czytaj więcej >

Nowości

Cudowne nowiny od Natalii Kukulskiej. Pokazała najmłodszą córeczkę
Czytaj więcej >

Nowości

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy
Czytaj więcej >

Nowości

Wszystko zadziało się, gdy Grażyna Torbicka trafiła do szpitala. Była zdumiona, kogo tam zobaczyła
Czytaj więcej >
Marzena Siarkiewicz

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]