Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ewa Bem przeżyła tragedię. Śmierć przyszła za szybko, w wyjątkowym dniu zdecydowała się zabrać głos
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.06.2023 07:10

Ewa Bem przeżyła tragedię. Śmierć przyszła za szybko, w wyjątkowym dniu zdecydowała się zabrać głos

Ewa Bem
fot. KAPiF

W Dniu Dziecka wiele gwiazd publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z dzieciństwa. Inną drogą podążyła Ewa Bem, która pokazała zdjęcia ze swoimi córkami. Starsza z nich zmarła w wieku 39 lat z powodu choroby nowotworowej.

Pamela pracowała w TVN24 BiS i choć zmarła 6 lat temu, to mama wciąż wspomina ją ze łzami w oczach. Po jej śmierci piosenkarka poświęciła się rodzinie i usunęła się w cień, odchodząc od życia publicznego.

Śmierć córki zbliżyła rodzinę Ewy Bem

Ewa Bem postanowiła pomóc zięciowi i swoim wnukom, a strata Pameli odbiła się na całej jej rodzinie. Również druga córka - Gabriela mocno przeżyła stratę siostry. Tragedia ta mocno zbliżyła rodzinę do siebie.

Dla piosenkarki Dzień Dziecka raczej jest bolesnym świętem i nie kojarzy się z niczym przyjemnym, jednak w tym roku postanowiła wspomnieć zmarłą córkę, publikując rodzinne zdjęcia, na których wszyscy są szeroko uśmiechnięci.

„Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał

Internauci komentują zdjęcie Ewy Bem z córkami

- Moje córki, moja miłość - brzmi lakoniczny opis fotografii.

Pod postem Ewy Bem pojawiło się wiele reakcji i komentarzy internautów.

- To największe szczęście mieć taką mamę. To bezcenny dar mieć takie córy. Także to cudne zdjęcie opowiada o bezgranicznej miłości, kochana Pani Ewuniu - pisze jedna z osób.

- Młodszej nie znam, ale Pamelka ukochana. Chodzące słońce w pracy i prywatnie - pisze internautka.

Plany zawodowe Ewy Bem

Ewa Bem wróciła do aktywności zawodowej po okresie żałoby i w tym roku obchodzi 50-lecie swojej działalności muzycznej. Jej najbliższy występ zaplanowany jest na 3 czerwca we Włocławku z okazji święta województwa kujawsko-pomorskiego.

W kwietniu piosenkarka została uhonorowana Fryderykiem za całokształt działalności muzycznej i wystąpiła w “Dzień Dobry TVN”.

- To nie mój pierwszy Fryderyk, ale dostałam go po długim czasie. On jest złoty, błyszczący i ciężki. To docenienie mojej pracy. Błyszczy, bo ja też bym chciała jeszcze trochę błyszczeć. Jest ciężki, bo to znacząca nagroda - powiedziała.

Źródło: pudelek.pl

Tagi: ewa bem