Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Odpowiedź wywołała śmiech prowadzącego
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.02.2021 23:09

Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Odpowiedź wywołała śmiech prowadzącego

Familiada
fot. kadr z programu „Familiada”

Uczestnik jednego z najnowszych odcinków programu Familiada zaliczył zabawną wpadkę na antenie, która szybko stała się hitem Internetu. Mężczyzna nie popisał się znajomością zwierząt ze szczypcami. Karol Strasburger nie mógł się powstrzymać, aż parsknął ze śmiechu.

Familiada już od prawie 30 lat zabawia widzów przed telewizorami. Niejednokrotnie mogliśmy być świadkami zabawnych lub bezsensowych odpowiedzi uczestników show, a słynne żarty prowadzącego stały się niejako symbolem programu. Tym razem wpadkę zaliczył Marcin z zespołu tenisistów.

Familiada: zabawna odpowiedź uczestnika

Niektórym trudno jest już sobie wyobrazić niedzielne popołudnie bez nowego odcinka Familiady. Już niejednokrotnie teleturniej pokazał nam, że potrafi dostarczyć mnóstwo śmiechu i rozrywki. Podobnie było w jednym z ostatnich odcinków.

Telewizyjnych wpadek trudno uniknąć, w szczególności jeśli program jest nadawany na żywo. Te bardzo często występują w Familiadzie, a niektóre stały się hitem Internetu i do dzisiaj są cytowane przez rozbawionych internautów.

Trudno zapomnieć o odpowiedziach typu „lama” czy „owca” jako przykłady na więcej niż jedno zwierzę. Tym razem również poszło o istotę z królestwa naszych braci mniejszych i Marcin został zapytany o stworzenie ze szczypcami.

Jak widać stres musiał dać się uczestnikowi mocno we znaki, ponieważ mężczyzna postawił na… nożyczki. Z pozoru nietrudne pytanie okazało się dla niego nielada wyzwaniem.

Karol Strasburger nie mógł się powstrzymać i parsknął śmiechem. Widocznie taka odpowiedź nie tylko zadziwiła prowadzącego program, lecz także nieco go rozbawiła.

Chyba nikt nie był zaskoczony tym, że podana przez Marcina odpowiedź nie pojawiła się na tablicy ankietowanych. Jego konkurent postawił na raka, który był na liście najwyżej punktowaną odpowiedzią.

Odpowiedź rozbawiła internautów

Można było się spodziewać, że taka odpowiedź wywoła uśmiech wśród widzów i internautów. Ci drudzy nie kryli rozbawienia, czemu dali wyraz w komentarzach na oficjalnej stronie programu na Facebooku.

W mediach społecznościowych podczas trwania odcinka na bieżąco pojawiają się pytania, które akurat padły w programie. Dzięki takiej inicjatywie również użytkownicy Internetu mogą sprawdzić swoje siły w show.

Pod wpisem z omawianym pytaniem: „Stworzenie ze szczypcami” pojawiło się mnóstwo identycznych odpowiedzi, jakiej udzielił Marcin. To wskazuje na to, że widzowie byli czujni i na bieżąco widzieli wpadkę mężczyzny.

W komentarzach nie zabrakło również mnóstwo emotikon, które przedstawiały płaczące ze śmiechu buźki. Wygląda na to, że odpowiedź wywołała wiele pozytywnych emocji.

– Nożyczki. Wygrał.

Nożyczki – najwyżej punktowana odpowiedź – pisali widzowie.

A jakie inne śmieszne wpadki w programie pamiętacie? Poniżej możecie zobaczyć krótkie nagranie z zabawną odpowiedzią.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Wpadka na antenie programu Familiada.

Familiada

Karol Strasburger nie mógł powstrzymać śmiechu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: