Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Padło pytanie ,,za czym biega pies”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.02.2021 23:19

Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Padło pytanie ,,za czym biega pies”

familiada
fot. fragment programu ,,Familiada”

W programie Familiada po raz kolejny doszło do zabawnej wpadki. Uczestniczka sama była rozbawioną swoją odpowiedzią. Prowadzącemu program Karolowi Strasburgerowi udało się jednak zachować poważny wyraz twarzy. Padło pytanie „za czym biega pies?” Chyba nigdy nie zgadniecie.

W jednym z ostatnich odcinków programu TVP Familiada doszło do zabawnej odpowiedzi Natalii. Ostatnio pisaliśmy o innej śmiesznej odpowiedzi Marcina, który nie umiał odpowiedzieć na pytanie o stworzenie ze szczypcami. Tym razem również poszło o zwierzaka.

Familiada: zabawna wpadka uczestniczki

Familiada gości na ekranach Polek i Polaków już od ponad 26 lat. Teleturniej prowadzony przez Karola Strasburgera cały czas cieszy się popularnością, a niektórzy nie umieją już sobie bez niego wyobrazić wolnego popołudnia.

W tego typu programach nie trudno o wpadki, w końcu uczestnicy jak najszybciej próbują odnaleźć odpowiedzi na zadane im pytania. Często działają przy tym pod wpływem emocji lub stresu. Niektóre odpowiedzi z programu stały się hitami Internetu, jak chociażby te dot. lamy czy owcy.

W niedzielnym odcinku zmierzyły się ze sobą drużyny Cyklistek i Ekipy Gastro. Ostatecznie ta pierwsza weszła do finału, w którym walczyła o główną nagrodę pieniężną.

Jak zwykle dwie osoby zostały wyznaczone do odpowiedzi na te same pytania. Druga z pań zaliczyła zabawną wpadkę, a niektórzy internauci nie mogą uwierzyć w jej odpowiedź.

Koniec końców rozbawiła nawet ją samą. Poszło o pytanie dot. tego, za czym najchętniej biega pies.

Za kamieniem – odpowiedziała jak najszybciej Natalia, ponieważ każda sekunda była na wagę złota.

Karol Strasburger zachował kamienną twarz

Ostatecznie sama autorka odpowiedzi zaśmiała się, gdy jej rozwiązanie pojawiło się na tablicy. Chyba nikt z zebranych osób się nie zdziwił, że kamień dostał 0 punktów.

Jednak trzeba przyznać, że Karol Strasburger zachował się z klasą, ponieważ przez cały czasu udało mu się utrzymać kamienną twarz. Tym razem powstrzymał się nawet od lekkiego uśmiechu.

Cyklistkom nie udało się wygrać finału, ponieważ zebrały 193 punkty z 200 wymaganych. Gdyby Natalia trafiła z odpowiedzią dot. psa za conajmniej 7 punktów, wygrana należałaby do nich!

Pani Natalio, pies biega za patykiem.

Za śnieżką. Za bryłą ziemi. Za badylem. Za patykiem. Orzechami włoskimi, kasztanami. No ale nie za kamieniem – pisali internauci pod filmikiem, które pojawiło się na jednym z kanałów YouTube. Rozbawiła was jej odpowiedź?

Zobacz wideo:

Uczestniczka Familiady zaliczyła zabawną wpadkę na wizji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: