Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Familiada": "czego oprócz farby potrzebujemy, gdy chcemy pomalować pokój?" Niesłychane odpowiedzi
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.05.2023 11:43

"Familiada": "czego oprócz farby potrzebujemy, gdy chcemy pomalować pokój?" Niesłychane odpowiedzi

Karol Strasburger w "Familiadzie"
KAPiF

“Familiada” zdążyła już przyzwyczaić nas, że w odpowiedziach ankietowanych może zdarzyć się dosłownie wszystko. Okazuje się, że internauci potrafią być jeszcze bardziej kreatywni. W mediach społecznościowych programu pojawiło się na pozór proste pytanie.

Użytkownicy sieci udowodnili swoją niezwykłą pomysłowość. Niektórzy z nich wykazali się też ogromnym poczuciem humoru - czy mieliby szansę na wygraną, gdyby pojawili się w show TVP?

"Familiada" zadaje pytanie

“Familiada” to jeden z najpopularniejszych teleturniejów TVP, obecny na antenie państwowego nadawcy nieprzerwanie od 1994 r. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc współuczestniczyć w grze uczestników show.

W dobie internetu media społecznościowe programu postanowiły dać również szansę fanom na własne odpowiedzi na zadawane pytania. Jedno z nich zdecydowanie pobudziło wielbicieli formatu do działania.

Jak wyglądała śmierć Kacpra Tekieliego? Tego dnia znajomy alpinista oglądał zdjęcia. Poczuł coś dziwnego

Kreatywność fanów "Familiady"

Na Facebooku “Familiady” pojawiło się następujące pytanie: Czego - oprócz farby - potrzebujemy, gdy chcemy pomalować pokój? Internauci nie mieli oporów, by dać upust swojej inwencji twórczej.

Wielu z nich wskazywało na taśmę, pędzle, czy odpowiednie ubranie. Inni słusznie zauważali, że potrzebne na pewno będą przede wszystkim chęci. Znaleźli się jednak i tacy, którzy potraktowali zadanie z wyjątkową dozą humoru.

Fani "Familiady" z humorem odpowiadają na pytanie

Jeden z komentatorów zasugerował, że do pomalowania pokoju potrzebować będziemy “szwagra i połówki wódki”. Inny postawił na “stryjka, 0,7, ogórek i bimber”. Pojawiła się też sugestia, że przydałby się “jeleń, który zrobiłby to za nas”.

Jedną z najchętniej lajkowanych przez internautów odpowiedzi stała się jednak ta, w której jej autor orzekł, że wypadałoby zaopatrzyć się w “granatnik, jeżeli jest to remont generalny”, nawiązując tym samym do ubiegłorocznego incydentu z udziałem komendanta Jarosława Szymczyka.

Tagi: familiada