Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Nasz nowy dom”

Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem. „Jestem zaskoczona”

16 Września 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Nie wszystkich zachwycił finał ostatniego odcinka programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor i jej ekipa bardzo się starali, aby spełnić wszystkie marzenia rodziny, jednak zdaniem fanów nie do końca się to udało. Na architekt Martę Kołdej spadła fala krytyki. 

Nie wszystkich zachwycił finał ostatniego odcinka programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor i jej ekipa bardzo się starali, aby spełnić wszystkie marzenia rodziny, jednak zdaniem fanów nie do końca się to udało. Na architekt Martę Kołdej spadła fala krytyki. 

Trudno sobie wyobrazić, aby program taki, jak „Nasz nowy dom ” wzbudzał kontrowersje i wywoływał skandale. Widzowie już od lat doceniają pomoc, jaką potrzebującym rodzinom niesie Katarzyna Dowbor i jej ekipa. Każda kolejna metamorfoza z reguły wzbudza zachwyt, choć jak się okazuje — nawet w tym przypadku bywają wyjątki.

W ostatnim odcinku poznaliśmy panią Zofię, jej córkę Annę oraz syna Kubę . Dom stanowił nie lada wyzwanie, a efekt, zdaniem części publiczności, nie był powalający. Postawa pani architekt Marty Kołdej mocno zirytowała fanów.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor i jej ekipa mieli niełatwe zadanie

W kolejnym odcinku „Nasz nowy dom” nie zabrakło wzruszeń, ale też niespodzianek. Kiedy Marta Kołdej i Przemek Oślak po raz pierwszy zobaczyli, z czym będą się mierzyć, miny im zrzedły. Dom nie tylko wymagał generalnego remontu — mąż pani Zofii przed śmiercią chciał powiększyć przestrzeń dla swojej rodziny, w efekcie czego obok sterczała okazała dobudówka w stanie surowym.

Katarzyna Dowbor oprowadziła ich po posesji i nakreśliła sytuację — remont miał dostosować pomieszczenia tak, aby wózek z niepełnosprawnym Kubusiem mógł swobodnie się po nich poruszać, a domownicy mieli wszystko pod ręką. Kierownik budowy i pani architekt wzięli się do pracy.

Po pięciu dniach rodzina mogła zobaczyć efekt. Na ich oczach malowała się radość i niedowierzanie — pustostan nareszcie doczekał się aranżacji, wszędzie było mnóstwo przestrzeni, pani Zofia doczekała się wymarzonej, nowej kuchni, a szafki i półki oczywiście uzupełniono o niezbędne artykuły.

Spełniono nawet sny zmarłego męża bohaterki — m.in. o kominku i rodzinnym stole, przy którym bliscy mogliby zasiadać do wspólnych posiłków. Kubuś także dostał piękny pokój. Ale czy marzenia wszystkich domowników się ziściły? Fani mają wątpliwości.

– Piękny dom. Ale! Rodzina mówiła, że mama musi spać z synem. A są osobno i u dziecka nawet nie ma dodatkowego spania. Poza tym jeśli już tak, to uważam, że mama także powinna mieć swój kąt – czytamy w komentarzach.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor i jej ekipa zaliczyli wpadkę? Fani rozczarowani remontem

Wielu widzów zauważyło, że ekipa „Naszego nowego domu” nie tylko nie pomyślała o większym łóżku dla niesamodzielnego Kuby, ale także kawałku własnej przestrzeni dla jego mamy. Poza tym skrytykowano wystrój, który uznano za niezbyt praktyczny.

– Rodzina bardzo sympatyczna, ale remont mógłby być lepszy. Nie chodzi mi o wykonanie tylko o projekt. Biała kanapa, jasne podłogi i biała ściana wyglądają dość słabo […] Telewizor stoi w takim miejscu, że trudno go oglądać. Kolor niebieski na ścianie w salonie jakiś taki nieudany i do niczego nie pasujący. Pani architekt tym razem nie popisała się – wyliczała fanka.

Na Martę Kołdej wylała się fala krytyki. Zarzucono, że nie dostosowała się do potrzeb rodziny.

– Zdarza się, że projektant szuka dodatkowej powierzchni, a tu nie wykorzystano całości, szkoda… Jestem pierwszy raz zaskoczona tym projektem.

– Ogólnie efekt piękny ale mam wrażenie, że pani architekt nie słucha co się do niej mówi. Chyba że poza wizja jest to ustalane z domownikami – krytykowano.

Czyżby Katarzyna Dowbor i ekipa „Naszego nowego domu” zaliczyli wpadkę?

Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor
Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor
Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor
Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor
Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Ekipa Katarzyny Dowbor podjęła się trudnego zadania pomocy
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": zgotowali jej piekło po udziale w programie. Teraz zdecydowała się zabrać głos
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]