Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Fani "Rolnik szuka żony" wstrząśnięci. Po tym, co zrobił Waldemar, już nie wytrzymali. Uczestniczka ma UCIEKAĆ
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2023 11:59

Fani "Rolnik szuka żony" wstrząśnięci. Po tym, co zrobił Waldemar, już nie wytrzymali. Uczestniczka ma UCIEKAĆ

Waldemar z "Rolnik szuka żony" chwali Ewę
Waldemar z "Rolnik szuka żony" chwali Ewę, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Waldemar po raz kolejny znalazł się w ogniu krytyki internautów. Uczestnik dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony” zabrał Ewę na randkę i podczas wspólnego wypadu zdecydował się na kilka niecodziennych komplementów w kierunku swojej wybranki. Fani nie są zachwyceni.

"Rolnik szuka żony": Waldemar zabrał Ewą na romantyczny wypad

W kultowym show Telewizji Polskiej emocje sięgają zenitu. Każdy z piątki rolników jest coraz bliżej podjęcia decyzji, dotyczącej swojej wymarzonego drugiej połówki. W ostatnim odcinku mieliśmy okazję przyjrzeć się zalotom Waldemara, który zabrał na randkę Ewę. 

Fani już od dawna są przekonani, że to właśnie brunetka jest faworytką mężczyzny, ponieważ od początku okazuje jej znaczne zainteresowanie. Z tego też powodu z programem pożegnała się Dorota, która wyznała Waldemarowi, że nie widzi szans konkurencji z Ewą. Jak wyglądało spotkanie rolnika i kandydatki do jego serca?

"Rolnik szuka żony": Waldemar przybył do niej z kwiatami i zbladł. Sąsiedzi wszystko widzieli

Randka Waldemara i Ewy z "Rolnik szuka żony" wywołała masę emocji

Mężczyzna postawił na bardzo nietypowy sposób spędzenia wolnego czasu. Na samym początku zabrał swoją wybrankę do sali tanecznej, gdzie razem z nią miał okazję zaprezentować kilka tanecznych kroków. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem, a Waldemar nie był w stanie ukryć swojego niezadowolenia.

Następnie Ewa zabrała rolnika na próbę z zespołem i zaśpiewała dla niego fragment piosenki Bajm “Ta sama chwila”. I choć fani nie byli zachwyceni zachowaniem uczestnika “Rolnik szuka żony” podczas randki, czarę goryczy przelało to, co działo się podczas powrotu do domu. Wtedy to Waldemar miał się pokusić o kilka niecodziennych komplementów.

Fani oburzeni zachowaniem Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Podczas drogi powrotnej Waldek nie mógł przestać zachwalać swojej wybranki. Jeszcze gdy para stała przy samochodzie rolnik rozpoczął swoje dziwne zaloty. Ewa natychmiast podchwyciła temat i zapytała go, czy podoba mu się jej figura. Rolnik odpowiedział na to nieco dziwną wypowiedzią, która natychmiast zwróciła uwagę internautów.

Dobrze byś ze mną wyglądała. Fajnie byśmy razem wyglądali. Powiem ci, takiej dziewczyny jak ty, to każdy by mi zazdrościł. Takiej jeszcze nigdy nie miałem, jak ty.

To jednak nie koniec. Gdy uczestnicy programu wsiedli już do samochodu, Waldek położył rękę na jej udzie. Dziewczyna poczuła się niekomfortowo i próbowała zapiąć pas bezpieczeństwa. Wtedy również rolnik nie potrafił powstrzymać swoich komentarzy.

Lubisz takie silne ramię, żeby tak cię przytrzymało? 

Fani postanowili zabrać głos i w komentarzach pod fragmentem ostatniego odcinka show “Rolnik szuka żony” na Facebooku wypowiedzieli się na temat dziwnego zachowania rolnika. Ich zdaniem Waldemar zachowuje się bardzo niepokojąco i potraktował Ewę przedmiotowo.

Dziewczyno, uciekaj!

Ona z nim nie będzie, jak można mówić, że koledzy będą mu zazdrościć?

Takie teksty do kobiety? To niech on zostanie i komplementuje swoje krowy

Co to w ogóle za tekst? Potraktował ją przedmiotowo, to tylko o nim świadczy