Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w SZOKU?! Po tym, co zobaczyli na profilu uczestniczki wszystko jasne
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 24.09.2023 21:44

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w SZOKU?! Po tym, co zobaczyli na profilu uczestniczki wszystko jasne

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku, fot. Instagram/narzeczona_kryzysowa
„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku, fot. Instagram/narzeczona_kryzysowa

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” wrócił z kolejnym sezonem. Serca widzów w krótkim czasie podbiła jedna z par, która poznała się dopiero na ślubnym kobiercu. Czyżby uczestniczka niechcący zdradziła zakończenie programu?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Krzysztof i Magda szybko podbili serca widzów

W najnowszym sezonie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” jedna z par stanowi 33-letni Krzysztof z Przemyśla i 25-lenia Magda z Dębicy. Świeżo upieczone małżeństwo szybko podbiło serca widzów. Fani formatu szybko zauważyli, że uczestnikom udało się nawiązać nić porozumienia.

Magda marzyła o tym, by jej partner nie był gburem. Specjaliści połączyli ja w parę z Krzysztofem, którego prawdziwą pasją jest gotowanie.

"Nie umiem bez Ciebie żyć". Wstrząsające, co dzieje się u Sylwii Peretti. Przerwała milczenie po śmierci syna

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – fani wróżą szczęście Magdzie i Krzysztofowi

Krzysztofowi i Magdzie z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie dopisały najlepsze okoliczności przyrody podczas ich ślubu. Para, która poznała się dopiero w dniu swojego śluby powiedziała sobie ceremonialne „tak” w strugach deszczu. Ich ślubowi towarzyszyły również niezbyt ciekawe okoliczności – na ceremonii zabrakło jego mamy. Zgodnie z medialnymi doniesieniami rodzina mężczyzny miała nie zaakceptować jego decyzji. W programie pojawiła się narracja, zgodnie z którą decyzja prawie miała się go wyrzec. Krzysztof stanął jednak w ich obronie, zapewniając, że nie przedstawiono całej historii, a jedynie wycięto najpikantniejsze teksty.

Mimo przeciwności losu, widzowie szybko zauważyli, że para zdawała się szczęśliwa i sądzą, że ich związek przetrwa próbę czasu.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku?

Odcinki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, jak wiele innych programów rozrywkowych, nie są nagrywane na żywo. Uczestnicy takich formatów często mają pewne obostrzenia – na przykład nie mogą informować o swojej wygranej przed emisją finałowego odcinka, a w przypadku programów randkowych o dalszych losach swojego związku. To, czy para jest nadal razem jest jedną z kluczowych informacji na którą czekają fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Nic zatem dziwnego, że zagorzali fani programu starają się odszukać profile uczestników w mediach społecznościowych i doszukać się jakichś informacji na temat zakończenia miłosnych historii. Tym razem wystarczyło zdjęcie bukietu kwiatów, jakie opublikowała Marta, by przekonać niektórych fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, że jej związek z Krzysztofem przetrwał próbę czasu.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku, fot. Instagram narzeczona_kryzysowa.jpg
„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku, fot. Instagram/narzeczona_kryzysowa