Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Najpiękniejsze filmy o miłości. Romantyczne filmy na wieczór we dwoje
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 29.10.2019 17:10

Najpiękniejsze filmy o miłości. Romantyczne filmy na wieczór we dwoje

filmy o miłości
kadr z filmu ”Zakochany bez pamięci”

Filmy o miłości — która z nas nie lubi czasem zrelaksować się przy komedii romantycznej? Weekend to doskonały czas na maraton filmów o miłości. Nieważne, czy jesteś sama, czy ten dzień spędzasz z partnerem — romantyczne filmy na wieczór we dwoje można oglądać także w pojedynkę! Zobacz nasze propozycje na leniwy weekend we dwoje!

Komedie romantyczne mają swoich zwolenników i zaciekłych wrogów. Są jednak filmy o tematyce miłosnej, które spodobają się nawet największemu przeciwnikowi filmowego romantyzmu! Przed wami filmy o miłości, które chętnie obejrzy także twój partner – nawet jeśli na co dzień nie przepada za filmami o miłości. Zobacz, co możecie wspólnie obejrzeć w ten wyjątkowy dzień!

Najlepsze filmy o miłości

Kocha, lubi, szanuje

Dla kobiet – przystojny Ryan Gosling, dla mężczyzn – piękna Emma Stone. Do tego reszta fantastycznej obsady, dobry humor i zwariowana historia – ta komedia romantyczna doprowadzi was do łez zarówno wzruszenia, jak i śmiechu!

500 dni miłości

Niebanalna historia, która pokazuje, że miłość nie zawsze wygląda tak, jak w komediach romantycznych. Do tego fantastyczna ścieżka dźwiękowa i idealnie dobrana obsada. Warte polecenia każdemu sceptykowi gatunku!

To właśnie miłość

Na naszej liście nie mogło zabraknąć tego absolutnego klasyka! Mimo że akcja rozgrywa się w święta, wcale nie musimy oglądać tego filmu w grudniu. Brytyjski humor i kilka romantycznych historii – na pewno miło będzie się wam oglądać we dwoje!

Filmy o miłości

Lobster

Najlepsze filmy o miłośvci wcale nie muszą być klasycznymi komediami romantycznymi! Lobster opowiada surrealistyczną historię osadzoną w przyszłości, w której każda samotna osoba zostaje przeniesiona do specjalnego ośrodka. Tam ma tylko 45 dni na odnalezienie swojej drugiej połówki, pod groźbą… przemiany w zwierzę.

Bridget Jones

Klasyka komedii romantycznej, którą możecie obejrzeć we dwoje. Twój partner na pewno doceni błyskotliwy humor, a i wątek romantyczny jest niebanalny!

Notting Hill

Historia samotnego właściciela księgarni, do której pewnego dnia wkracza gwiazda filmowa. Hugh Grant i Julia Roberts tworzą na ekranie doskonałą parę, która znalazła się w dość niecodziennych okolicznościach.

Filmy o miłości

Między słowami

Piękny film o miłości, w którym o miłości prawie wcale się nie mówi. Wszystko ukryte jest bowiem jak w tytule – między słowami. Do tego piękne krajobrazy Tokio i zjawiskowa Scarlett Johanson – udany seans gwarantowany!

Przed wschodem słońca

Najlepsze filmy o miłości to te, które można oglądać we dwoje – a ten bez wątpienia do takich należy! Film o tym, jak można nawiązać nić porozumienia, jeśli tylko spotka się właściwą osobę we właściwym miejscu i czasie. Świetny scenariusz i niesamowita chemia między aktorami – po prostu świetny film!

Zakochany bez pamięci

Idealny film dla kogoś, kto nie lubi typowych romansideł. Główny bohater dowiaduje się, że jego była wieloletnia partnerka, poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci. Mężczyzna postanawia zrobić to samo, jednak nie chce wyrzucać z pamięci najlepszych chwil swojego życia. Idealny film do obejrzenia we dwoje!

ZOBACZ KADRY Z NAJLEPSZYCH FILMÓW O MIŁOŚCI:

filmy o miłości

Między słowami opowiada historię niecodziennej miłości.

filmy o miłości

500 dni miłości pokazuje oryginalne spojrzenie na miłość od pierwszego wejrzenia.

filmy o miłości

Jim Carrey i Kate Winslet w filmie Zakochany bez pamięci.

filmy o miłości

Lobster to surrealistyczna wizja niedalekiej przyszłości.

filmy no miłości

Ryan Gosling i Steve Carell w zwariowanej komedii romantycznej Kocha, lubi, szanuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Filmy o podróżach. Przeżyj wakacyjną przygodę na ekranie!
  2. Filmy z Nicole Kidman. 6 najlepszych propozycji z blond pięknością
  3. Filmy z Sandrą Bullock. 10 najlepszych propozycji z hollywoodzką pięknością
  4. W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela? Wszystko, co należy wiedzieć o produkcjach z Universum Marvela
  5. Filmy Netflix, które robią ogromne wrażenie. TOP 20 najlepszych produkcji