Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Francuzi przecierali oczy. Tak wystylizowana Julia Wieniawa chodziła po Paryżu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.04.2023 21:45

Francuzi przecierali oczy. Tak wystylizowana Julia Wieniawa chodziła po Paryżu

Julia Wieniawa
fot. KAPIF; Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa zachwyciła wszystkich swoją stylizacją, którą zaprezentowała na ulicach Paryża. Polska aktorka pokazała, jak spędza swój ostatni tydzień w stolicy Francji.

Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się kilka fotografii z jej pobytu w stolicy mody. Julia Wieniawa nie zawiodła i ubrała jedne z najmodniejszych stylizacji tego sezonu.

Julia Wieniawa z ukochanym w Paryżu

Gwiazda zdecydowała się na wyjątkową wycieczkę. Jakiś czas temu Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki wybrali się do Paryża w nietypowym celu. Jedna z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu nie poleciała tam tylko i wyłącznie na romantyczny wypad, ale przede wszystkim… w celach edukacyjnych.

Polscy aktorzy zapisali się na międzynarodowy kurs aktorstwa, z którego w przeszłości korzystały takie polskie gwiazdy jak Anna Mucha czy Weronika Rosati

Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

Julia Wieniawa udała się na miedzynarodowy kurs aktorstwa

Gwiazda pochwaliła się efektami swojej nauki na najnowszym zdjęciu, jakie zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Aktorka pozuje ze specjalnym dyplomem, który otrzymała po ukończeniu kursu metody Lee Strasberga w paryskim oddziale Lee Strasberg Theatre&Film Institute. 

Jak wiadomo jedną z podstaw metody nauczanej w placówce jest “współodczuwanie” sytuacji postaci, w którą w danej scenie wciela się aktor. Sama Julia Wieniawa przyznała, że wyzwanie nie należało do najłatwiejszych i wymagało od niej między innymi wychodzenia ze swojej strefy komfortu.

-Wspaniale jest wychodzić czasem ze strefy swojego komfortu. Tak właśnie traktuję ten wyjazd. Jestem całkowicie otwarta i gotowa na nowe doświadczenia, naukę i ludzi (z całego świata). Trzymajcie kciuki. Miłego wieczoru. Bisous! - powiedziała aktorka na nagraniu na InstaStory.

Julia Wieniawa zachwyciła swoją stylizacją w Paryżu

Jak widać, kurs się opłacił, bo gwiazda pochwaliła się już dyplomem z jego ukończenia i nie kryje radości z nowego doświadczenia. Umiejętności aktorskie to jednak nie wszystko, czym Julia Wieniawa zaskoczyła w Paryżu.

Piosenkarka zaprezentowała się w stolicy mody w niesamowicie gustownym zestawie. Miała na sobie luźną oversizeową kurtkę jeansową, idealnie dopasowaną kolorystycznie do spodni z rozszerzanymi nogawkami. Dodatkowo Julia Wieniawa dobrała do tego brązową torebkę typu listonoszka oraz czapkę w tym samym odcieniu.

Zobacz post: