Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Fryzjer zrobił metamorfozę bezdomnemu. Niezwykłe, jak teraz wygląda, nie mógł uwierzyć w swoje odbicie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 09.02.2020 17:59

Fryzjer zrobił metamorfozę bezdomnemu. Niezwykłe, jak teraz wygląda, nie mógł uwierzyć w swoje odbicie

fryzjer
Fot. youtube.com Jeff Wittek

Fryzjer dokonał czegoś zupełnie niemożliwego. Doświadczony stylista fryzur postanowił wziąć pod swoje skrzydła… bezdomnego. Zmiana, której dokonał, przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w swoje odbicie. Wygląda jak zupełnie inna osoba. To zupełnie zrozumiałe, że nagranie dokumentujące jego poczynania, w sieci stało się wirusowe.

W Internecie niemalże na każdym kroku możemy natknąć się na spektakularne metamorfozy, dokonywane przez doświadczonych fryzjerów. Śmiałkowie, którzy zdecydują się usiąść na ich fotelach, wychodzą stamtąd jako zupełnie inne osoby. Jednak tym razem zmiana, której dokonał pewien stylista fryzur, jest naprawdę niezwykła i zasługuje na gromkie brawa. Mężczyzna postanowił zająć się bezdomnym. Przemiana, którą wykonał, okazała się strzałem w dziesiątkę.

Fryzjer zrobił metamorfozę bezdomemu

Filmik dokumentujący poczynania młodego, uzdolnionego fryzjera osiągnął zawrotną liczbę ponad 6 milionów wyświetleń. Metamorfoza, którą przeprowadził na bezdomnym mężczyźnie, przyczyniła się do tego, że sam zainteresowany nie mógł uwierzyć we własne odbicie w lustrze.

Nie po raz pierwsze okazuje się, że na pozór niewielka zmiana, może zakończyć się spektakularnym efektem. Tak było też tym razem. Zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy fryzura może zmienić życie? Nagranie jest najlepszą odpowiedzią.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Jak fryzura zmienia wygląd?

Stwierdzenie, że to właśnie fryzura odgrywa kluczową rolę w naszym wyglądzie, prawdopodobnie dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. W przypadku kobiet niekiedy drobne zmiany w kolorze, ułożeniu włosów, a nawet podcięcie końcówek są w stanie zmienić nasz wygląd o 360 stopni.

Jak to wygląda w przypadku mężczyzn? Fryzjer, który przeprowadził metamorfozę, udowodnił, że obcięcie włosów i przystrzyżenie brody w tym przypadku potrafią zdziałać cuda. Bezdomny, który trafił pod jego skrzydła, stał się zupełnie inną osobą. Zmiana, którą przeszedł, jest niebywała.

ZOBACZ TUTAJ ZACHWYCAJĄCĄ PRZEMIANĘ BEZDOMNEGO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawkasiwieje”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

Źródło: YouTube.com